Gölbaşı :
z     z
07 Ağustos 2017, 14:33
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Günlük 800 ton asfalt dökülüyor...

Günlük 800 ton asfalt dökülüyor...

Gölbaşı Belediyesi, ilçe genelinde asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

 

Belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki yollarda bakım, onarım, asfalt yama ve serim çalışmalarını hızla sürdürüyor.

 

Vatandaşın hayatını kolaylaştırmak ve her geçen gün artan nüfusun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalışan ekipler, 2017 yılında şuana kadar 19 bin 100 ton asfalt serim çalışması yaptı.

 

Günlük ortalama 800 ton asfalt serim çalışması yapan ekipler çalışmalarını Bahçelievler Mahallesi’nde sürdürürken, belediyeye iletilen istek ve talepler de değerlendiriliyor.

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay,  daha modern ve kullanışlı yollar için ekiplerin aralıksız çalışmalarına devam ettiğini belirterek, “Yollarımızın kalitesini artırmak amacıyla yoğun bir şekilde çalışıyoruz” dedi.

sezai koç ~ 07 Ağustos 2017, 20:08

slm gölbaşılı hemşerilerim.gölbaşı merkezde en son haşlak başkan zamanın da yapılan imar var bu zamana kadar merkezde imara açılan yer olmadı çok kısa bir sürede merkezde arsa sıkıntısı başlıycak ve çözülmesi çok zor olacak çünkü gölbaşı merkezde çevre koruma var çok acil ne gerekiyorsa yapılması gerekiyor saygılarımla

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.