Gölbaşı :
z     z
11 Temmuz 2017, 17:59
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

HAİN FETÖ ÖRGÜTÜNÜN ŞEHİT ETTİĞİ GÜVENLİK GÜÇLERİ ANILDI

HAİN FETÖ ÖRGÜTÜNÜN ŞEHİT ETTİĞİ GÜVENLİK GÜÇLERİ ANILDI

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü 1. Yıl dönümü anma etkinlikleri,  Gölbaşı Mezarlığı’nda düzenlenen “Şehitleri Anma Programı” ile başladı.

 

Gölbaşı Şehitliği’ndeki programa, İçişleri Bakanı Süleyman  Soylu,  İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy,  İçişleri Bakanlığı Müsteşarı  Muhterem İnce, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, AK Parti Ankara Milletvekili Ertan Aydın, Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ve ilçe yerel yöneticileri katıldı.

 

Türk bayraklarıyla donatılan şehitlikte, Kur’an-ı Kerim okunarak, şehitler için dua edildi.

 

Bakan Soylu ve beraberindekiler, 15 Temmuz darbe girişiminin yaşandığı gecede, Gölbaşı’nda Özel Harekat Daire Başkanlığı’nda şehit düşen polislerin mezarlarına kırmızı gül bıraktı. Ardından Bakan Soylu, şehit ailelerine Kur’an-ı Kerim ve Türk bayrağı takdim etti.

 

Başkan Duruay şehitliklere karanfil bıraktı

 

Program kapsamında Gölbaşı Kaymakamı Esmer ve Başkan Duruay, Gölbaşı Mezarlığı’ndaki şehitlerin kabirlerine karanfil bırakarak, dua etti.

 

“15 Temmuz’un unutulmasına asla izin vermeyeceğiz”

 

Başkan Duruay, program sonrası yaptığı açıklamada, 15 Temmuz darbe girişiminin unutulmasına asla izin vermeyeceklerini ifade ederek, “15 Temmuz başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.  Kahraman şehitlerimizin yaptığı fedakarlığı hiç bir zaman unutmayacağız” dedi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.