Gölbaşı :
z     z
17 Mayıs 2017, 10:19
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Kaymakam ŞenolEsmer; Herkes üzerine düşeni yapsın! dedi

Kaymakam ŞenolEsmer; Herkes üzerine düşeni yapsın! dedi

   KAYMAKAM ESMER : HERKES ÜZERİNE DÜŞENİ YAPSIN…

 

 Refah düzeyi yüksek, huzurlu ve güvenilir bir Gölbaşı’nın herkesin arzusu olduğunu dile getiren  Kaymakam  Şenol Esmer, “Bunun sağlanması için herkes üzerine düşeni yapmak durumundadır.”dedi.

 

   Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer  başkanlığında vatandaşla buluşma kapsamında yapılan toplantıda Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı, Şoförler Odası Başkanı ve Ziraat Odası Başkanı ile birlikte İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü, Yazı İşleri Müdürü, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü, asayiş, güvenlik ve oda başkanlarının istek-taleplerini konu alan bir toplantı yapıldı.

 

Toplantının temel amacı; iyi bir yönetimin geliştirilmesi ve yönetime katılma kültürünün yaygınlaştırılması olup, bu kapsamda Kaymakam Şenol Esmer, vatandaşla iletişimin önemine ve çözüm odaklı çalışmaların gerekliliğine dikkat çekti.

 

   Kaymakam Esmer,  Yönetimde asıl amacın, toplumun sorunlarını çözerek vatandaşın gönlünü kazanmak olduğunu belirtti. Refah düzeyi yüksek, huzurlu ve güvenilir bir Gölbaşı’nın herkesin arzusu olduğunu dile getiren  Kaymakam  Şenol Esmer, “Bunun sağlanması için herkes üzerine düşeni yapmak durumundadır.”dedi.

 

    Sağlıklı nesillerin, sağlıklı ve güvenilir ortamlarda filizleneceğinin vurgulandığı toplantı, karşılıklı fikir alışverişi içerisinde sona erdi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.