Gölbaşı :
z     z
08 Nisan 2017, 12:07
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

MOGAN ŞİİR AKŞAMLARI Sınırları aşıyor...

MOGAN ŞİİR AKŞAMLARI Sınırları aşıyor...

Gölbaşı’nın sosyal sanatçısı Şair-Ressam M.Halis Bozkurt’un 15 yıl önce atölyesinde başlattığı “Mogan Şiir Akşamları” şiir dinletisi Gölbaşı sınırlarını aşarak markalaşıyor...

 

    Mogan Şiir Akşamları dinletisi her zaman  Gölbaşı sınırları içerisinde yapılıyordu, bu sefer Eskişehir Yolu üzerinde bulunan  Kentpark Moral Sahne de gerçekleşti. Türkiye’nin her bölgesinde “Mogan Şiir Akşamları” olarak  gerçekleştirerek  bir marka oluşturmanın peşinde olan Bozkurt hocayı sevenleri de yalnız bırakmadı.

 

     Sahne de yaklaşık 2 saat kalan M.Halis Bozkurt dinleyicilere  renkli bir zaman yaşattı.  Gölbaşılı sanatseverlerinde yalnız bırakmadığı Bozkurt hocayı MHP’li bazı meclis üyeleri de dinledi.

 

     160 kişilik sahne oturakları tamamen dolu olan şiir dinletisinin devam edeceği öğrenildi…

 

      Mogan Şiir Akşamları dinletisine, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nazmi Bilgin, Ünlü Ressam Yaşar Çallı, Türkiye Emekli Subaylar Dernek Başkanı Erdoğan Karakuş ve eşi, Ankara Tüketici Hakları Derneği Genel Başkanı Turhan Çakar, TEMA Ankara Eski Temsilcisi Mukadder Ekremoğlu eşi Sehattin Ekremoğlu, Türkiye Barolar Birliği Y.K.Üyesi  Kürşat Karaca,   GÖL-DER Eski Başkanı Gezginler Gurubu temsilcisi İsa Ömercan, Gölbaşı Esnaflar odası Eski Başkanı, yerel yazar Hulusi Gürpınar, Mogan Bıçak İşletmecisi M.Turhan Tuncay usta, TOKİ Yönetim Kurulu Başkanı Aygün Ünlü, Bilal Sarıdoğan, Yerel Gazeteci Bayram Türkmez ve eşi Hatice Türkmez, MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, MHP'li Belediye Meclis Üyeleri, Ali ihsan Tunç, Yücel Aksakal, Nevzat Dulkadir, Mehmet Atak ile birlikte ilçemizin diğer sanatsever ve sosyal insanları katıldı.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.