Gölbaşı :
z     z
16 Mart 2017, 18:10
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı Kaymakamlığa bağlı birimlerden en fazla görev yapanlar kimler!

Gölbaşı Kaymakamlığa bağlı birimlerden en fazla görev yapanlar kimler!

        Gölbaşı Kaymakamlığının bazı müdürlükleri  kolay kolay değişmiyor… Bunlar arasında başta Yazı İşleri Müdürlüğü, Seçim Müdürlüğü, Nüfus Müdürlüğü, Mahkemeler Yazı İşleri Müdürlüğü… geliyor.

 

          Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Seher Ödemiş’in Valilik makamından gelen tecrübesiyle bürokrasi  ve halkla ilişkilerindeki  başarılı  çalışmalarından dolayı  bugüne kadar birçok  ödülleri de bulunuyor.

 

     Bu yıl ilçemizde 12. Görev yılına giren Seher Ödemiş bugüne kadar, Kaymakamlarımızdan Hakkı Uzun, Raşit Zengin, Şevket Cinbir, Şahin Aslan ve şu anda da Şenol Esmer dönemi olmak üzere çalışmalarına devam ediyor.

 

    Gölbaşı Kaymakamlığında Yazı İşleri Müdürlüğü görevinde 12. Yılına giren Seher Ödemiş’ten önceki Yazı İşleri Müdürü   A.Şener Özgür 13  yıl,  daha önce ki Yazı İşleri Müdürü Yılmaz Düzgezen ise yaklaşık 8 yıl ilçemizde görev yaptı.

 

    İlçemizde en uzun görev yapan müdürler arasında Nüfus Müdürleri başı çekiyor.

 

    Son olarak İzmir’e tayini çıkan ilçenin başarılı  sosyalliği ile tanınan Aygün Özek ilçemizde 12 yıl nüfus müdürü olarak görev yaptı.  Aygül Özek’ten önceki nüfus müdürü Kamuran Gökhan yaklaşık 15 yıl görevini sürdürdükten sonra emekli oldu.

 

    Gölbaşı Kaymakamlığında bazı birimlerin yöneticileri bir sorun olmadıkça kolay kolay değişmiyor.

 

Bunların en başında  Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü, Seçim Müdürlüğü,  Nüfus Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü, Savcılık Yazı İşleri Müdürü, Mal Müdürü, Vergi Dairesi Müdürü, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü, Mahkemeler Yazı İşleri Müdürü  gibi görevlerde bulunan yöneticiler 10 yıldan fazla süredir görevlerinin başında bulunuyor.

 

   En sık değişen müdürlükler arasında,  Emniyet Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ön sıralarda yer alırken, İlçe Jandarma Komutanlığı düzenli birşekilde tayin dönemlerinde değişiyor…

 

 İlçe Jandarma Komutanları arasında İlçemizde  7 yıl  İlçe Komutanı olarak görev yapan Yzb. Hami Aydoğdu  oldu.

 

    Ve Görev yapan yöneticilerin yüzde 90’ı da Gölbaşı’na yerleşerek ilçemiz sakini oldu.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.