Gölbaşı :
z     z
06 Mart 2017, 22:50
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Bu kursa en fazla emekliler ilgi gösteriyor...

“Meslek sahibi olmak isteyen gençler sertifalarını alıp bağ bahçe işlerini yapıyor...”

Bu kursa en fazla emekliler ilgi gösteriyor...

 

      Gölbaşı Halk Eğitim Merkez Müdürlüğü tarafından verilen kurslar  arasında yer alan Bahçe Bakım kursu yoğun ilgi görüyor.

 

       En fazla ilgi gören kurslar arasında olan Arıcılığın yanı sıra Bahçe Bakım kursuna en fazla emeklilerin yanı sıra ,  sertifika alıp meslek sahibi olmak isteyen gençlerin de ilgi odağı oluyor.

 

    Hafta sonları verilen Bahçe Bakım kursu 88. Saat olup  teorinin yanı sıra uygulamalı olarakta eğitimi veriliyor.

 

     Bahçe toprağında yetişen  başta ağaçlar olmak üzere her türlü bitki konusunda,  tohumundan itibaren büyümesi, gelişmesi ve bakımları konusunda şartlarına göre her türlü bilgi veriliyor.   Ağaçların dikimi, sulaması, gübrelenmesi, budanması, ilaçlanması, aşılanması… gibi her türlü bilginin kursiyerlere verildiği kurs hafta sonları veriliyor.

 

    Halk Eğitim Merkez Müdürlüğü Bahçe Bakım Kursu öğretmeni Tamer Tanrıverdi,  kursa herkesin katılabileceğini  belirterek, “Yoğun ilgiden dolayı önkayıt yapılması gerekiyor.  Burada bahçecilik ve bağcılık alanında ister hobi amaçlı, ister mesleki amaçlı olsun her türlü bilgi verilip, uygulamalı olarakta gösteriyoruz. “dedi.

kemal ~ 08 Mart 2017, 11:02

Cumhurbaşkanı ERDOĞAN. Cumhurun başı olarak mesulsun haberim yok kimse beni uyarmadı deme. Tüm yerel gazetelerin internet sayfalarına yazıyorum. 1000 gazete eder. Türkiyenin iç savaş enerji su sorununu çözecek projelerimi enerjimerkezim.blogspot.com ve kemalbeziroglu.wordpress.com adreslerinde sunuyorum

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.