Gölbaşı :
z     z
05 Mart 2017, 00:03
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Kaymakam Şahin Esmer eğitim kurumlarını ziyaret etti..

“Kaymakamlıktan yardım alanlardan her hafta 5 aileyi ziyaret ediyor...”

Kaymakam Şahin Esmer eğitim kurumlarını ziyaret etti..

      Kaymakam Şenol Esmer  ziyaretlerini yoğunlaştırdı…

 

    Kaymakamlık’tan yardım alanlardan her hafta 5 aileyi ziyaret ederken,  bu hafta eğitim kurumlarını da ziyaret etti. Darüşşifa Eğitim Kurumları, Örencik Ayşe Özbağı Okulu, Özel Çiçekli Bahçe Kreşi’ni de ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

 

   HER HAFTA YARDIM ALAN 5 AİLEYİ EVİNDE ZİYARET EDİYOR…

 

      Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma Vakfı’ndan yardım alan 5 aileyi her hafta evlerinde ziyaret eden Kaymakam Şenol Esmer  ihtiyaç sahipleriyle yüzyüze  görüşerek sorunlarını dinliyor.

 

    Yardım alanların evine misafir olan Kaymakam Esmer yapılan yardımların yeterli olup olmadığını da yerinde görüyor.

 

               EĞİTİM KURUMLARINI ZİYARET ETTİ…

       

ÇOCUK KREŞİNİ ZİYARET ETTİ…

 

  Kaymakam Şenol Esmer ilçemizde faaliyet gösteren Özel Çiçekli Bahçe Kreşi’nde bulunan çocukların etkinliğine katılarak, kreş hizmetlerini yerinde inceledi.  Çocuklarla sohbet  eden Kaymakam Şenol Esmer, “Kreş hizmetinin kalitesini ve çocukların paylaşımlarını memnuniyetle müşahade ettik.” dedi.

 

ÖRENCİK AYŞE ÖZBAĞI OKULUNU ZİYARET ETTİ…

 

    Gölbaşı Örencik Ayşe Özbağı İlk/Orta Okulunu ziyaret eden Kaymakam Şenol Esmer okulda incelemelerde bulundu, sınıflara girerek öğrencilerle sohbet etti.

 

   Kaymakam Esmer bu konu da şunları söyledi. “ Öğretmenlerimizle istişarede bulunup, sınıflarda öğrencilerimizle birlikte derslerin bir kısmına katıldık. Çocuklarımızın memnuniyetini aynı sıraya oturarak dinlemek sevindiriciydi. Butik okulumuzda öğretmenlerimize ve öğrencilerimize sağlık ve başarılar dilerim.”dedi.

 

DARÜŞŞİFA EĞİTİM KURUMLARINI ZİYARET ETTİ…

 

 Kaymakam Şenol Esmer 18 Mart Şehitler  Haftası nedeniyle Darüşşifa Eğitim Kurumları tarafından yapılmakta olan Çanakkale  Platosu için  hazırlıkları yerinde izleyip,  değerlendirme yaptı.

 

     Kaymakam Esmer  bu konu da şöyle dedi.  “  Gölbaşı  Darüşşifa Okullarında 18 Mart Çanakkale Şehitleri Haftası dolayısıyla yapılacak olan  ilçe programı ve özel anma programı öncesinde ilgili birim müdürleri ve okul yetkilileri ile değerlendirme toplantısı yaptık.

 

Toplantı sonrası okul tarafından özel hazırlanan "Çanakkale Platosu" isimli alana konuşlandırılacak dönemin ruhunu yaşatacak temsili şehitlik, mevzi ve topların da bulunacağı projenin çalışmalarını yerinde inceledik.” Dedi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.