Gölbaşı :
z     z
03 Mart 2017, 10:33
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Başkan Fatih Duruay Üniversitelerin kapısını çalmaya başladı...

Başkan Fatih Duruay Üniversitelerin kapısını çalmaya başladı...

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Uslan’ı ziyaret etti.

 

Başkan Duruay, Gazi Üniversitesi’nin Türkiye’nin köklü üniversitelerinden olduğunu söyledi.

 

Başkan Duruay, Gölbaşı Belediyesi olarak Gazi Üniversitesi’nin Gölbaşı yerleşkesinde eğitim gören öğrencilere ve üniversiteye hizmet etmekten onur  duyacaklarını belirterek, “Sonuçta öğrenciler  ve bu üniversite hepimizin. Bizler elimizden geleni yapmaya hazırız” dedi.

 

Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Uslan, Başkan Duruay’ınziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek, Gazi Üniversitesi’nin Türkiye’nin en köklü ve   katmadeğer olarak en verimli üniversitelerinin başında geldiğini söyledi.

 

Gölbaşı kampüsünde fakülteler, hazırlık sınıfı, yüksekokullar ve Gazi Teknopark’ın bulunduğunu belirterek, şunları kaydetti:

 

“Şu anda orada 20 bin metrekarelik bir alanda hizmet veriyor. Amacımız Teknopark ile o kampüsü büyütmek. Hem üniversite adına hem ülke adına yerelde de Gölbaşı adına değerli bir kazanım olarak ülkenin hizmetine devam etme gayreti içerisindeyiz. Sizinde desteklerinizle Gölbaşı kampüsümüzün, öğrencilerimizin  ve öğretim üyelerimizde mutlu olduğu güzel çıktılarla Gölbaşı halkının ve toplumun buluştuğu  bir alan haline dönüştürme hali içerisindeyiz.”

 

Ziyaretin ardından karşılıklı hediyeler takdim edildi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.