Gölbaşı :
z     z
10 Şubat 2017, 11:29
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı'nı Gümüşhanelilere tanıtıyoruz

Gölbaşı'nı Gümüşhanelilere tanıtıyoruz

GÖLBAŞI BELEDİYESİ “2017 ANKARA GÜMÜŞHANE TANITIM GÜNLERİ”NDE KENDİNİ TANITIYOR...

 

Ankara Gümüşhane Dernekler Federasyonu  (GÜDEF) tarafından bu yıl 5’ncisi organize edilen “2017 Ankara Gümüşhane Tanıtım Günleri”nde Gölbaşı Belediyesi  tanıtım alanı açarak Gölbaşı’nı vatandaşlara anlatıyor.

 

Gölbaşı Belediyesi, Gölbaşı’nın yer aldığı kitapçık ve broşürleri, tanıtım alanına  gelen ziyaretçilere dağıtarak,  ilçenin durumu hakkında bilgi veriyor.

 

Gümüşhane Valiliği’nin himayesinde Gümüşhane’nin tanıtımı amacıyla düzenlenen “2017 Ankara Gümüşhane Tanıtım Günleri Atatürk Kültür Merkezi’nde başladı.

 

Gölbaşı Belediyesi’nin açtığı standı, tanıtım günleri açılışına katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkan Yardımcısı Op.Dr. Orhan Koç da ziyaret etti.

 

Gölbaşı’nda yaşayan tüm vatandaşların fahri hemşehrisiyiz

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay  yaptığı konuşmada,  Gölbaşı Belediyesi olarak Gölbaşı’nda yaşayan tüm vatandaşların fahri hemşehrisi olduklarını söyledi.

 

“Vatandaşlarımız, Karslı, Gümüşhaneli, Artvinli, Bayburtlu, Trabzonlu, Giresunlu, Diyarbakırlı neresi olursa olsun biz onların fahri hemşehrisiyiz” diyen Duruay, Gölbaşı’nda hep beraber yaşadıklarını belirtti.

 

Duruay,  Gölbaşı’nda yapacakları hizmetleri tanıttıklarını aktararak, şu ifadeleri kullandı:

 

“2016 yılında temellerini attığımız projelerimizin 2017 yılında açılışlarını yapacağız. Bu yapacağımız projeler hem Gölbaşı’na hem de Ankara’ya değer katacak. Vatandaşlarımıza hizmet edecek bu güzel eserlerin herkes tarafından bilinmesini istiyoruz.”

 

Açılış sonrası Duruay, fuardaki diğer tanıtım alanlarını  dolaşarak,  vatandaşlarla sohbet etti.

 

Bu yıl 5’ncisi düzenlenen etkinlik, 12 Şubat tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.