Gölbaşı :
z     z
29 Ocak 2017, 11:37
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Osman Ulunç, hemşehrimizin yanındayız...

Osman Ulunç, hemşehrimizin  yanındayız...

 

Gölbaşı Çorumlular Birliği, geçtiğimiz günlerde yapılan ilçe kongresinde CHP İlçe Başkanlığı’na seçilen Hemşerileri Bülent Elikesik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Çok sayıda yönetim kurulu üyesinin katılımıyla gerçekleşen ziyarette konuşan Çorumlular Birliği Başkanı  Osman Ulunç, uzun yıllardır iş ve siyaset alanında Gölbaşı’na hizmet eden Bülent Elikesik’in Gölbaşı İlçe Başkanı seçilmesinden duyduğu mutluluğu dile getirdi ve şöyle dedi: “Sayın Bülent Elikesik, şimdiye kadar yapmış olduğu çalışmalarla olduğu kadar, insan ilişkileriyle de adından söz ettiren bir isimdir. Ayrıca bir hemşerimiz olarak böyle bir göreve seçildiği için de kendisiyle gurur duyuyoruz. Bir defa daha ifade ediyorum ki, hemşerileri olarak kendisinin önünde ya da arkasında değil; daima yanında yürüyeceğiz.”

 

Çorumlular Birliği’nin tebriklerini kabul eden CHP İlçe Başkanı Elikesik ise sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkat çekti.

 

Elikesik; “STK’lar benim için çok önemli. Bu noktada sizden de üye isteyeceğimiz bir kurul oluşturacağız. Bu kurul ile,  yaşadığımız bölgeye nasıl daha iyi hizmet edebiliriz sorusuna cevap arayacağız. Doğduğumuz topraklardan doyduğumuz topraklardayız. Türkiye’mize ve Gölbaşı’mıza borcumuz var. En iyi şekilde çalışacağız. Hizmet edeceğiz. Başarılar benim ekibimin, ama başarısızlık benim olacak.” şeklinde konuştu.

 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.