Gölbaşı :
z     z
10 Ocak 2017, 13:09
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

10 Ocak günü kutlamaları var...

10 Ocak günü kutlamaları var...

 

    10 Ocak günü hem “Çalışan Gazeteciler Günü” hem de “İdareciler Günü” olarak kutlanıyor.


    Çalışan gazeteciler günü nedeniyle Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer  kutlama mesajı verirken,  Belediye Başkanı Fatih Duruay ise yerel gazetecilere kahvaltı verdi.


      Göllbaşı Kaymakamı  Şenol Esmer 10 Ocak günü dolayısıyla mesajında şunları söyledi.


    “Vatanımızın her bir köşesinde fedakarca görev ifa eden, mensubu olmaktan onur duyduğum Mülki İdare Amirlerinin ve Kıymetli Ailelerinin 10 Ocak İdareciler Gününü kutlar, emekli olan mensuplarımıza sağlık ve afiyet içinde güzel bir yaşam, ebediyete intikal etmiş mensuplarımıza Allah'tan rahmet dilerim. Gidemediğin yer senin değildir misali kutsal vatan topraklarının her karışında ayak izi, hoş sedası olan bütün meslektaşlarıma sevgi, selam ve saygılarımı sunuyorum.


Ayrıca bu kutsal yolculukta bizlere yol arkadaşlığı eden, aynı günü paylaştığımız Çalışan Gazetecilerimizin gününü de en kalbi duygularımla kutlar, kendilerine ve ailelerine başarı, sağlık, huzur ve esenlikler dilerim.”


      Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’da yerel gazetecilere  Manzara Kafe’de kahvaltı vererek, çeşitli hediyeler vererek,  gazetecilerin gününü kutladı. Yerel basına her zaman destek verdiklerini belirten Başkan Duruay, en iyi şekilde görev yapmaları için başarılar diledi.


      AK Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan’da çalışan gazeteciler günü ile ilgili mesaj vererek, “ Halkımızın gözü, kulağı, sesi olan basınımızın 10 Ocak gazeteciler gününü kutlarım, çalışmalarında başarılar dilerim.”dedi.

       Belediye Meclis Üyesi Gökhan Koçak'ta gazeteciler gününü kutladı. Gökhan Koçak bazı gazetecilerin yaptığı haber ve yorumlarının ne kadar doğru olduğunu belirtip,  moral desteği vererek kutladı...


     Diğer taraftan GÖL-DER Eski Başkanı İsa Ömercan’da  çalışan gazeteciler günü dolayısıyla  mesaj vererek,  görevlerinde başarılar diledi.

   

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.