Gölbaşı :
z     z
09 Ocak 2017, 00:17
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Yozgatlılar, Murat hoca için biraraya geldi Ve...

Yozgatlılar, Murat hoca için biraraya geldi  Ve...

    Gölbaşı Yozgatlılar Dernek yönetimi ile birlikte diğer hemşehri dernek temsilcileri  Emekli Okul Müdürü ve Gölbaşı Belediyesi  Başkanı Eski Yardımcısı  Yozgatlı  Murat Bölük'e yapılan saldırıyı kınayarak, sorumluların en ağır şekilde cezalandırılmasını istedi.


Geçtiğimiz günlerde akşam geç saatlerde Sahil Caddesinde yol verme iddiasıyla çıkan tartışma sonucu pompalı tüfekle ağır yaralanan Gölbaşı  Belediye  Başkan Eski  Yardımcısı  ve okul müdürü Murat Bölük'e yapılan saldırı sonrası  Gölbaşı hemşehri dernekleri temsilcileri kınayarak, sorumluların en şiddetli cezaylı cezalandırılmasını istediler.


   Aynı zamanda Yozgatlı olan  Murat Bölük için Yozgatlılar Derneği  önünde bir araya gelen  Yozgatlıların yanı sıra diğer hemşehri  dernek temsilcileri  Gölbaşı’nda meydana gelen bu olayın takipçisi olacaklarını belirttiler.

 

    Gölbaşı Yozgatlılar Dernek Başkanı Murat Karakurt  yapmış olduğu açıklama da şunları söyledi.


"Derneğimizin kurucusu, hocamız, Belediye Eski başkan yardımcımız Murat Bölük'e Gölbaşı'nda hain bir saldırı düzenlenmiş bu olayın müsebbehlerin de cezanın en ağırını almaları için elimizden gelen gayreti göstereceğiz ve bu olayın takipçisi olacağımızı Gölbaşı Yozgatlılar olarak bildiririz. Bugün Murat Hoca'ya yapılan yarın bizlere de yapılabilir. Bu tip insanların en ağır cezaları almaları için dernek olarak tüm yetkili mercilere sesleniyoruz. Bu insanları Gölbaşı'nda istemiyoruz ve ceza evlerinde tutulmalarını istiyoruz.


Hocamız şuanda bir hiç uğruna can çekişmektedir. Yolda trafik tartışmasıymış, sellektör yapmak gibi bariz örneklerle insanlar pompalı tüfekle vurulmaya başlandı “diyerek  hastane de halen uyutulan  Murat Bölük'e  diğer dernek temsilcileri adına da  şifalar diledi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.