Gölbaşı :
z     z
05 Aralık 2016, 12:15
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Seyfi Güneş vefat etti...

Seyfi Güneş vefat etti...

 

    Geçen yıl Haymana yolunu karşıdan karşıya geçerken bir otomobilin çarpması sonucu omuzunda kırıklar olan ve daha sonra yürüme sorunuyla karşılanan  Karşıyaka ihtiyar heyetinden, Gölbaşı'nın ilk tugla ocağı sahiplerinden Yozgatlı Seyfi Güneş kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybetti.

 

    Sabah saatlerinde evinde hayatını kaybeden Seyfi Güneş (88) Gölbaşı Karşıyaka Mahallesi'ndeki sayılan bir kişiliğe sahip olup,  mahalle sakinlerinin sorunlarıyla da yakından ilgilenirdi.  Gölbaşı'nda bugünkü Doktorlar sitesi bölgesinde  30 yıl önce var olan Ateş Tuğlası Ocaklarından 1 tanesinin de işletmesini yapıyordu.

 

    Seyfi Güneş'in cenazesi yarın Karşıyaka Camisi'nde kılınacak öğle namazına müteakip  Gölbaşı Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

 

     Mahallenin ihtiyar heyeti arasında yer alan Seyfi Güneş'e Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve  mahalle sakinlerine başsağlığı dileriz..

 

Rıza ÇELEBİ ~ 06 Aralık 2016, 09:44

Baba dostu rahmetli Seyfi amcaya Cenabı Allah\\\\\\\\\\\\\\\'tan sonsuz rahmet, kederli ailesine sabrı cemil ve başsağlığı diliyorum. Mekanı Cennet olsun.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 3 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.