Gölbaşı :
z     z
03 Kasım 2016, 22:55
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

CHP İlçe Teşkilatı yeni binasına taşındı

CHP İlçe Teşkilatı yeni binasına taşındı

 

~~ Gölbaşı CHP İlçe Teşkilatı yönetimi yeni binasının açılışını yaptı.
GÖLBAŞI’NDA BÜROSU OLAN TEK PARTİ CHP…

 

CHP Genel Merkezi tarafından satın alınarak Gölbaşı İlçe Teşkilatının kullanımına verilen Ankara Caddesi üzerinde İş Bankası yanında bulunan  teşkilat binasının bugün açılışı yapıldı.

 

 Ankara’nın tek kadın ilçe başkanı olan Nuriye Atabey ‘in de teşkilat binası alımında çabaları olduğu kamuoyuna yansımıştı.  Ankara Caddesi üzeri İş Bankası bitişiğinde bulunan teşkilat bürosu 2 aydan beri tadilat görüyordu.  Tadilatı ve taşınması biten  teşkilat bürosunun bugün açılışı yapıldı.

 

CHP’LİLER ÇIKARMA YAPTI…
MHP’LİLER  AÇILIŞTA YALNIZ BIRAKMADI…

 

 Açılış programına CHP Genel Başkan Yardımcıları Haluk Koç, Tekin Bingöl, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Ankara CHP İl Başkanı  Adnan Keskin, MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Mahmut Aksoy,  MHP Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Grup Başkanı Ramazan Şimşek, meclis üyeleri, STK temsilcileri ve muhtarların  yanı sıra CHP’li İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik  Kolları temsilcileri ve partililer katıldı.

 

       CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Nuriye Atabey açılışta yaptığı konuşma da şunları söyledi.  “İlçemizde özlemini duyduğumuz mülkiyeti partimize ait olan parti binamızın, şahsım ve yönetimim zamanında partimize kazandırılmış olması benim ve arkadaşlarımın ayrıca gurur kaynağı olmuştur. Yıllar öncesinde birkaç kez arzulanmasına ve denenmesine rağmen bu girişimler maalesef hep teşebbüs aşamasında kalmıştır. Bu dönemde sizlerin huzurunda nihayete kavuşturduğumuz bu açılışımız sonrasında gururla söyliyebilirimki Gölbaşı’nda ilçe binamızın mülkiyeti kendisine ait olan büyük ve tek siyasi parti olan Cumhuriyet Halk Partisidir. Bu gurur tüm Cumhuriyet Halk Partisi ailesinindir. Bu gururu yaşatanlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi


 
CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin Gölbaşı’ndaki hedeflerinin Belediyeyi  Cumhuriyet Halk Partisi’ne  kazandırmak olduğunu söyleyerek, bu hedef doğrultusunda İlçe Başkanı Nuriye Atabey ve yönetimine güvenlerinin tam olduğunu belirtti.

 

 Konuşmaların ardından  teşkilat binasının açılışı yapıldı.

 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.