Gölbaşı :
z     z
29 Ekim 2016, 13:37
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Kaymakam Esmer, Cumhuriyeti böyle kutladı...

Kaymakam Esmer, Cumhuriyeti böyle kutladı...


   Gölbaşı Kaymakamı Şenol  Esmer Cumhuriyet’in kuruluşunun 93.yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.  Kaymakam Şenol Esmer  halkımıza hitaben yazmış olduğu mesajında  şunları söyledi.

 

 “ Asırlar boyunca dünya tarihinde şanlı sayfalar açan Türk Milleti, Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 93. yıl dönümünü kutlamanın coşkusu ve sevincini yaşamaktadır. İnsanlık tarihi, milletlerin böylesine sarsılmaz ortak iradesiyle kaderini kendi elleriyle ve kanlarıyla yazdıklarına çok nadir şahit olmuş, bu anlamda Cumhuriyet, Türk milletinin tarih sahnesinde yeniden dirilişinin adı olmuştur.

 

 Bu tarihi gün dolayısıyla başta Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk  olmak üzere; vatanımızın, ülkesi ve milleti ile  bölünmez bütünlüğü için canını feda eden tüm aziz şehitlerimizi, gazilerimizi ve 15 Temmuz gecesinde bir kez daha tüm dünyaya vatan sevgisinin ve bağımsızlık sevdasının ne olduğunu gösteren aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, gazilerimizi sevgi ve şükranla   anıyor, başta Gölbaşılılar olmak üzere bütün vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramının en içten dileklerimle kutluyorum..”

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.