Gölbaşı :
z     z
28 Ekim 2016, 13:47
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Duruay'ın Cumhuriyet mesajı ...

Duruay'ın Cumhuriyet mesajı ...

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajında birlik ve beraberliğe vurgu yaptı. Ülkemizin Cumhuriyet'e ve demokrasiye milli mücadele ruhu ile sahip çıktığını belirten Duruay,

 

 ‘‘Gazi Mustafa Kemal'in öncülüğünde ecdadımızın istiklal ve istikbalimiz için verdiği şanlı mücadelenin nişanesi olan Cumhuriyet'in 93. yıldönümünü coşku ile kutluyoruz. Milletimizin eseri olan Cumhuriyetimize ve demokrasimize sahip çıkmak hepimizin ortak vazifesidir. Bugün halen bazı şer odaklarının, ülkemizi karanlık günlere çekme çabasını görüyoruz. Ancak vatandaşlarımızın milli mücadele ruhu ile bu odakları alt ettiğini ve edeceğini de tecrübe ettik.

 

Halkımız, atalarının mirası olan Cumhuriyete, milli birlik ve beraberliğine canı pahasına sahip çıkacağını 15 Temmuz gecesi göstermiştir. Türkiye Cumhuriyeti devletinin her bir ferdi tüm dünya karşısında birliğini, dirliğini  ve gücünü bir kez daha ortaya koymuştur. Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle bu mübarek toprakları aziz kanlarıyla bizlere vatan eyleyen şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle ve şükranla yad ediyoruz. Bu duygularla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum’’ dedi.

 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.