Gölbaşı :
z     z
21 Ekim 2016, 11:43
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Belediye Fen İşleri tadilatlara başladı...

Belediye Fen İşleri tadilatlara başladı...

 

     Gölbaşı Belediyesi'nin inşaat, onarım, bakım, tadilat vs. gibi yaptığı inşaatın her türlü işlerinde göze çarpan birimi Fen İşleri Müdürlüğü mahallelerde tadilat ve onarım işlerine hız verdi. Mahallenizde bir sorun var ise hemen bildirin, anında çözüme kavuşun!

 

Gölbaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Gölbaşı’nın tüm mahallerinde bulunan vatandaşların ortak kullanım alanlarında tadilat ve bakım onarım işi başlattı.

 

Gölbaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Gölbaşı’nın tüm mahallelerinde bulunan ortak kullanım alanları olan, okul, cami, muhtarlık, kültür merkezi, cami lojmanlarında bakım, onarım, tadilat ve tamirat işlerine başladı. Ekipler binaların dış cephelerinde boya, badana ve sıva işlemi yaparak binaları yeniliyor.Ayrıca ekipler binaların içlerinde boya,badana, parke,fayans yenilemesi ve çatı aktarma işlemi yaparak binaları modern ve yeni hale getirerek vatandaşların kullanımına sunuyor.

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih DURUAY yaptığı açıklamada; Belediyecilik hizmetlerinde vatandaş memnuniyetinin koordine ayağı olan muhtarlıklar, kültür merkezleri ve birçok ortak kullanım alanlarının daha iyi şartlara kavuşabilmesi için çalışmaların yoğun tempoda devam ettiğini belirtti. Binalarının tadilat ve bakım çalışmalarını kararlılıkla sürdürüyoruz. Mahallerdeki tadilat ve bakım çalışmalarının yanı sıra çevre düzenleme çalışmaları yapılmaktadır. İlçe genelinde belirlenen program kapsamında çalışmalarımız devam edecektir’ ifadelerine yer verdi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.