Gölbaşı :
z     z
20 Ekim 2016, 23:35
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Çorumluların AK Partili misafirleri vardı...

Çorumluların AK Partili misafirleri vardı...

 

Gölbaşı Çorumlular Birliği Derneği  Gölbaşı  75. Yıl Öğretmenevi’nde düzenlenen yemeğin konukları AK Partililer oldu.  

 

Gölbası  Çorumlular Birliğinin düzenlediği etkinliğe AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan, AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, AK Parti İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir, AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı, AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül,  Başbakan  Eski  Yardımcısı Emrullah İşler,  AK Parti Ankara Eski İl Başkan Yardımcısı Doğan Çağatay, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan, Gölbaşı Belediyesi  Bazı Meclisi Üyeleri,  AK Parti Gençlik Kolları Başkanı  Tarık Kuyrukçu,   Gölbaşı Çorumlular Birliği Dernek Başkanı Osman Ulunç   VE yöneticileri ile  bir çok bürokrat katıldı.

 

   Gölbaşı Çorumlular Birliği Dernek Başkanı Osman Ulunç,  Gölbaşılı Çorumlular olarak zaman zaman böyle davetler düzenlediklerini belirterek,  “Bizleri kırmayarak etkinliğimize katılan saygıdeğer büyüklerime teşekkür ederim.”dedi.

 

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin şu sözleri söyledi: Yakın bir geçmişte 15 Temmuz Darbe teşebbüsüne Aziz milletimizin esareti ve cesareti ile geri püskürtme şansına sahip olduk. Hemen yanı başımızdaki Suriyede,Irakta çok önemli gelişmeler yaşanmaktadır. Ülke olarak bu gelişmelere kayıtsız kalmamız söz konusu değil. Suriye’ye 111KM, Irak’a 450KM sınırımız var. Bu sınırlar, oradaki kardeşlerimizle,soydaşlarımızla aramızdaki bağı kesinlikle kimse koparamaz.”dedi

 

Çorumlu olan AK Parti Ankara Eski İl Başkanı  ve Ankara Milletvekili Murat Alparslan,  Çorumluların çalışkanlığının yanı sıra ülkesinin ve milletinin yararına olan her hizmette yanında yer aldıklarını belirterek,  “bugünde misafirperverliklerinin güzel örneğini sergilediler. Teşekkür ederiz.”dedi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.