Gölbaşı :
z     z
17 Ekim 2016, 18:41
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşılı Çorumlular daha etkili olmak istiyor...

Gölbaşılı Çorumlular daha etkili olmak istiyor...

Gölbaşı Çorumlular Birliği Derneği Başkanı Osman Ulunç ve yöneticileri hemşehrileri olan İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma’yı ağırladı.


     Gölbaşı Çorumlular Birliği Derneği’ni (GÖL-ÇOR-DER) ziyaret eden İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma,  Çorumluların çalışmaları hakkında bilgi aldı.  GÖL-ÇOR-DER Başkanı Osman Ulunç,  “Çorumluyuz,  birbirimizden sorumluyuz.   Hemşehrilerimizin birliği, dirliği olsun, sosyal ve siyasi yaşamda söz sahibi olması bizim için önemlidir.”dedi.

 

AMACIMIZ BİRLİK BERABERLİĞİ SAĞLAMAK

 

Gölbaşı Çorumlular Birliği’ni ziyaret eden Başkan Çatma, dernek başkanı Osman Ulunç’tan çalışmaları hakkında bilgi aldı. Osman Ulunç Gölbaşı Çorumlular Birliği olarak amaçlarının Çorum’un kültür ve geleneklerini Gölbaşı’nda yaşatmak ve ilçede yaşayan hemşerilerinin birlik beraberliğini sağlamak olduğunu söyledi. Çorumluların sosyal yaşamda ve siyaset içinde etkin olması için çaba sarf ettiklerini belirten Ulunç “Çorumlular olarak kim bize bir adım gelirse biz de ona iki adım gideriz.” diye konuştu.

 

GURUR DUYUYORUZ

 

Yaklaşık 3 bin üyeye sahip olduklarını söyleyen Ulunç, Gölbaşı’nda nüfus oranına sahip en yüksek ilin Gölbaşı olduğunu da sözlerine ekledi.

 

 İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma da “Türkiye’nin en önemli ilçelerinden birinde Çorumluların etkin olması münasebetiyle gurur duyduklarını ifade ederken “Osman Ulunç kardeşimiz Çorumluları Gölbaşı’nda ve Ankara’da en iyi şekilde temsil ediyor. Bu konuda kendisini ve yönetimini tebrik ediyorum.” dedi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 3 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.