Gölbaşı :
z     z
05 Ekim 2016, 20:20
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı'nda trafik kazaları...

Gölbaşı'nda trafik kazaları...

  MUHTAR EŞİNİ KAZADA KAYBETTİ.. İNCEK’TEKİ  KAZA UCUZ ATLATILDI..

 

   Gölbaşı'nda Ankara-Konya karayolu ile Zıvra yolu kesişiminde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Selametli köyüne gitmekte olan Seyfettin Ö. idaresindeki 06 DC 7880 plakalı ve 149 hat numaralı EGO otobüsü, kavşağa kontrolsüz girince Mersin'den geldiği öğrenilen Mehmet Remzi Polat'ın kullandığı 45 UA 0510 plakalı mandalina yüklü kamyonla çarpıştı.

 

Kamyon şoförü Polat'ın çarpışmanın şiddetini azaltmak için karşı istikamete doğru manevra yapması ile kamyon karşı şeride devrildi. Kazada belediye otobüsündeki 20 kişi ile kamyondaki 2 kişi yaralanırken, kamyondaki mandalinalar da yola saçıldı.

 

MUHTARIN EŞİ HAYATINI KAYBETTİ…

 

   Selametli Mahalle Muhtarı Ali Yıldız’ın eşi Fidan Yıldız yaralı olarak kaldırıldığı hastane de hayatını kaybetti.  Cenazesi yarın Selametli Mezarlığı’nda öğle namazına müteakip torağa verilecek…

 

İNCEK BULVARINDA Kİ KAZA UCUZ ATLATILDI…

 

  Tulumtaş Mahallesi’nden gelmekte olan hafriyat kamyonu  İncek  Turgut Özal Bulvarında  kırmızı ışıkta duran önündeki araca çarpmamak  için fren yapınca  şoför direksiyon hakimiyetini kaybetti.  Hafriyat kamyonu 1 metre yüksekliğindeki refuja çıkarak durabildi.  Kaza da  hafriyat şoförü hafif yaralanırken,  görgü tanıkları kazanın ucuz atlatıldığını belirttiler.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.