Gölbaşı :
z     z
19 Eylül 2016, 18:38
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

CHP İlçe Başkanlığı'ndan sert açıklama...

CHP İlçe Başkanlığı'ndan sert açıklama...

  CHP Gölbaşı İlçe Teşkilat Başkanı Nuriye Atabey  bazı yerel basında  yapılan haberlere tepki göstererek,  “bazı gazetelerce  saptırılarak sanki CHP Gölbaşı İlçe Yönetimi düşmüş veya düşecekmiş ya da kayyum atanacakmış..” gibi uydurma haberler yapıldığını belirterek çok sert tepki gösterdi.

 

     Teşkilattaki sorunların, diğer parti teşkilat sorunlarından farklı olmadığını belirten Nuriye Atabey,  CHP’nin Gölbaşı’nda güçlenmesinden rahatsız olanların var olduğunu ve bu başarının yok edilmesi için belli çevrelerce  teşkilat yöneticileriyle uğraşıldığını, hatta isimsiz telefonlarla tehdit, santaj vb. olaylarla istifaya zorlandığını öne sürerek,  hukuksal zeminde girişimlerde bulunacaklarını belirtti.

 

    Gölbaşı’nda CHP’yi güçsüzleştirmek ve algı yönetimiyle başarısız gibi göstermek isteyenlere sert bir dille tepki gösteren Atabey, “Bu süreci Cumhuriyet Halk Partisi’ne yaşatan ve layık gören alçak, korkak ve hainlerle ve bunlara tetikçilik yapan diğerleriyle hukuk çerçevesinde her türlü mücadeleyi  yürüteceğimizden  kimsenin kuşkusu olmamalıdır. Bu çetenin ve arkasındaki güç odaklarının deşifre edeceğiz.” dedi.

 

CHP Gölbaşı Teşkilatı olarak yerel iktidar hedefi için gayret gösterdiklerini belirten Nuriye Atabey, “Ricam odur ki;  partililerimiz ve kamuoyu bu tip uydurma ve asılsız haberlere itibar etmesin ve gayretli çalışmalarımızda bize yoldaşlık etmeye devam etsin.


Unutulmasın ki, bu tip yapılanmalar ve çeteler büyük ve güçlü CHP ailesinin gögesinin bile karşısında duramaz. “” dedi.

 

GÖLBAŞI İLÇE  BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMA ŞÖYLE;

 

“ Bir süredir  Gölbaşı’nda Cumhuriyet Halk Partisi’ni yıpratmak adına yapılan saldırılardan  partililerimiz ve kamuoyu bilgi sahibidir.

 

Herkesce malum olan bu olaylar, bazı gazetelerce  saptırılarak sanki CHP Gölbaşı İlçe Yönetimi düşmüş veya düşecekmiş ya da kayyum atanacakmış tarzında gerçeği hiçbir şekilde yansıtmayan  haber ve uydurma rakamlarla  gündeme getirerek, algı yönetimi yapılmaya çalışılıyor.

 

 CHP’nin her geçen gün daha da güçlenerek geldiğini gören ve bundan son derece rahatsız olan bu alçak çevreler bu süreci yönetmektedirler.  Bu süreçte, yönetim kurulu üyelerimiz telefon aracılığıyla, son zamanlarda da özellikle gizli numaradan aranarak telkin, şantaj ve  hatta tehdide maruz bırakılarak istifaya zorlanmaktadırlar.  Kimliği meçhul bu korkak ve alçakların tek gayesi Gölbaşı’nda kısa zamanda ivme kazanan CHP’nin  önünü kesmek ve mevcut seçilmiş yönetimi istifalarla düşürüp, kamuoyu nezdinde partimizin kazandığı ivmenin ve başarının önüne geçmektir.

 

Bizler CHP Gölbaşı İlçe Örgütü olarak görevimizin başında ve hiç olmadığımız kadar hırsla  ve gayretle  bu onurlu görevi icra etmekteyiz. Bu süreci Cumhuriyet Halk Partisi’ne yaşatan ve layık gören alçak, korkak ve hainlerle ve bunlara tetikçilik yapan diğerleriyle hukuk çerçevesinde her türlü mücadeleyi  yürüteceğimizden  kimsenin kuşkusu olmamalıdır. Bu çetenin ve arkasındaki güç odaklarının deşifre olması hususunda elimizden gelen bütün gayreti sarf edeceğimizi de vurgulamak isterim.


Cumhuriyet Halk Partisi’nde diğer partilerdekinden daha farklı ve büyük sorunlar yoktur.  Bizler yola çıktığımız günden bu yana, arkadaşlarımızla omuz omuza verdik  tüm gayretimizle  ve iktidar hedefiyle  çalışmaktayız.


  Ricam odur ki;  partililerimiz ve kamuoyu bu tip uydurma ve asılsız haberlere itibar etmesin ve gayretli çalışmalarımızda bize yoldaşlık etmeye devam etsin.
Unutulmasın ki, bu tip yapılanmalar ve çeteler büyük ve güçlü CHP ailesinin gögesinin bile karşısında duramaz. “

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
CHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.