Gölbaşı :
z     z
07 Eylül 2016, 21:17
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Kaymakamlık Bayramlaşması 9 Eylü'de...

Kaymakamlık Bayramlaşması 9 Eylü'de...

 

 Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj vererek,  bayramlaşma programını 9 Eylül 2016 günü kaymakamlık makamında yapacak.  Bayram tatilinin 9 güne çıkarılmasından dolayı şehir dışına çıkabilecek vatandaşların bayramını bölmemek için program öne çekildi.

 

Kaymakam Şenol Esmer vatandaşlarında bayramını kutlayarak,  şöyle dedi.

 

    “ Birlik ve beraberliğimizin temel unsurlarından Kurban Bayramını hep  birlikte karşılamanın mutluğunu yaşıyoruz. Huzur ve mutluluğun, dostluğun, sevginin, saygının, hoşgörünün pekişmesine vesile olan, insanı insan yapan değerlerin yaşanmasına ve paylaşılmasına fırsat yaratan bayramların, toplum hayatında eşsiz bir yeri vardır. Bayramların, güzel ahlakı, insanlara iyi davranmayı, küçüklerimizi sevindirmeyi, büyüklerimize saygıyı ve onları ihmal etmemeyi hatırlatan yönünü unutmamalıyız.

 

         Bayramlar, birlik olma ve bir arada yaşama şuuru ile insan ilişkilerinin güçlendiği özel günlerdir. Bayramların getirdiği huzur ve kardeşlik ikliminde, kıvançta ve kederde tek vücut olmuş ve yüzyıllardır bir arada yaşamayı başarmış milletimizin, farklılıklarını zenginlik olarak görmesi ve sarsılmaz bağlarla birbirine bağlı olması, ülkemizin en önemli gücünü oluşturmaktadır.

 

         Aziz Milletimizin, kardeşlik ve birlik gücünün daha  da artığı, refah ve huzurumuzun pekiştiği, Ülkemizin aydınlık yarınlarının inşa edildiği nice bayramları yaşamasını temenni ediyor, öncelikle birlikte görev yaptığımız mesai arkadaşlarım ve onların aile efradı ile hizmet sunduğumuz Gölbaşılı hemşerilerimin bayramını en içten dileklerimle kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim.”dedi

 

Not : 11 Eylül 2016 Pazar Arife Gününün ardından 12 Eylül Pazartesi günü başlayacak olan Kurban Bayramı tatilinin 9 (dokuz) güne çıkartılması sonucu Ankara dışına çıkışların yoğun yaşanacağı göz önünde bulundurularak Bayramlaşma programı aşağıdaki şekliyle icra edilecektir.


                                                                                                                        
Program     :
Tarih           :09 Eylül 2016 Cuma Günü
Saat             :15:00-17:00                                                                       
Yer              : Gölbaşı Kaymakamlığı                                                                                                                                   

 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.