Gölbaşı :
z     z
02 Eylül 2016, 23:29
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı'nın sosyal insanlarından Kaymakama ziyaret...

Gölbaşı'nın sosyal insanlarından Kaymakama ziyaret...

 

Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer’e ziyaretler devam ediyor.

 

  Siyasi parti teşkilat yöneticilerin yanı sıra, Sivil Toplum Teşkilat yöneticileri ile ilçenin sosyal insanları Kaymakam Şenol Esmer’e hoş geldiniz diyerek, yeni görevinde başarılar diliyor.

 

Gölbaşı Gezginler Gurubu Temsilcisi, GÖL-DER Eski Başkanı  İsa Ömercan ile birlikte  Gölbaşı Esnaflar Odası Eski Başkanı Hulusi Gürpınar,  Mogan Bıçak işletmecisi M.Turhan Tuncay , Ressam Şair M.Halis Bozkurt,  Gölbaşı  Çömlekçisi  İbrahim ,  Serbest yerel  Gazeteci Bayram Türkmez Kaymakam Şenol Esmer’i ziyaret ederek hoş geldiniz deyip, başarılar diledi.

 

 Yapılan ziyarette Mogan Bıçak kendi imalatı olan zarf açacağı hediye ederken,  Hulusi Gürpınar’da yazmış olduğu Gölbaşı Sevgi Çiçeği'nin hikayesi olan “Zeynep ile Mehmet'in Aşkı” isimli kitabı ile Gölbaşı’nın ilk Belediye Başkanı olan Bekir Gönenç’in anılarını anlatan “Köyden Kente Gölbaşı” isimli kitabını verdi.

 

Kaymakam Şenol Esmer,  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,  Gölbaşı’nın güzel bir yerleşim alanı olduğunu, Gölbaşılıların kamu yöneticileriyle iç içe olmasının sevindirici olduğunu belirtti.


    Kaymakam Esmer,  Gölbaşı’nın tanıtımında katkısı olan değerlerin korunması gerektiğini belirterek,  “ilçemizin sorunlarını  hepbirlikte çözmek için çalışmalarımız olacak. “dedi.
 
  

      İsa Ömercan,  Kaymakam Şenol Esmer'in güven veren  bir devlet adamlığının yanısıra, sosyal yönü ve doğallığıyla da Gölbaşı için bir şans olduğunu belirterek, "İlçemizin sorunlarının çözümünde etkili olacaktır." dedi.

     Ömercan;  Kendisinin ve arkadaşlarının her türlü fedakarlığa hazır olduklarını belirterek,  “Bizler ilçemizin gönüllü neferleriyiz. Geçmişte olduğu gibi, gelecekte de ilçemizin gelişmesine, tanıtılmasına katkımızın olması için çalışmalarımız olacaktır.”dedi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.