Gölbaşı :
z     z
13 Ağustos 2016, 00:20
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı'nın en büyük öğrenci yurdu açıldı

Gölbaşı'nın en büyük öğrenci yurdu açıldı

Gölbaşı’ndaki  genç girişimciler yatırımlarına devam ediyor

 

Gölbaşı’nın genç girişimcilerinden Hürriyet Ergezer ile Gazete temsilcimiz Bayram Türkmez'e ögrenci yurdunu anlattı.

   Kendisini uzun yıllardan beri tanıyan ve  lise den  arkadaşı olan Hürriyet Ergezer’le bugün öğrenci yurdunu tanıtıyoruz. 

     Daha sonra da genç girişimci Hürriyet Ergezer'in kendisini   tanıtacağız...

 

Siyasi ve sosyal yönünün yanı sıra  müteahhitlik hizmetleriyle gündeme gelen  Hürriyet Ergezer Gölbaşı’nın en büyük kız öğrenci yurdunu  hizmete açtı. 

 

  Ankara ve Gazi Üniversitesi yerleşkesine yürüme mesafesinde olan  yurdun ana kapı girişinde de kocaman yazılarla İstiklal Marşı ve Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi yer alıyor…

 

  Gölbaşı’nın en büyük öğrenci yurdunu son teknoloji  kullanarak hizmete açan Hürriyet Ergezer,  Kız Öğrenci Yurdu ile ilçenin önemli bir eksikliğinin giderilmesine de katkı sağladı.

    1,2,3 ve 4 kişilik odaları bulunan 400 kişilik öğrenci yurduna girişler parmak izi ile olup, öğrenciler için her türlü konforun yanı sıra sağlıklı bir yaşam ünitesi de düşünülmüş.

 

Yurt içerisinde sportif ve sosyal mekanların yanı sıra, revir, diyetisyen gibi hizmetlerde veriliyor.

 

  Hürriyet Ergezer’e yurtla ilgili bilgi vermesini istedik.  Bakın neler söyledi.

 

“2016 yılında deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılan ve hizmete giren Yurt, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak çalışmakta ve yönetilmektedir.   Yurdumuz konumu itibari ile Gölbaşı’nda bulunan Ankara Üniversitesi’ne 500 metre , Gazi Üniversitesine ise bitişik konumdadır.Ayrıca yurdumuzun önünden geçen toplu taşıma araçları ile de Ufuk Üniversitesi’ne ulaşım sağlanmaktadır.

 

Yurdumuza bitişik konumda bulunan Gölbaşı Devlet Hastanesi de  sağlık konusunda yaşanacak bir sorunda , size ulaşım konusunda zaman kaybı yaşatmayacak mesafededir.

 

Evlerinden uzak bir ortamda üniversite hayatına başlayan kız öğrencilerinin , yurt ihtiyaçlarını , ev ortamını aratmayacak bir şekilde üstün hizmet kalitesi ile sunmayı hedefleyen, başarılarını  destekleyen   hizmeti vermek misyonumuzdur.  

 

Odalar   1,2,3 ve 4  kişilik olup , her oda içerisinde banyo ve tuvalet bulunmasının yanı sıra olası bir elektrik ve su kesintisine karşi jeneratör  ve su deposu ile ihtiyaçlarınızı ertelememenizi sağlamaktadır.”dedi.

 

DİĞER ÖZELLİKLERİNİNİ TANITIM SAYFASINDAN AKTARALIM…

 

     Birçok özellikleri bulunan yurt yeni açılmasından dolayı fiyatlarda indirim fırsatı da bulunuyor.
 

ÖZELLİKLER;

 

Açık büfe sabah kahvaltısı, akşam yemeği, günlük oda temizliği, sınırsız internet, kafeterya,  revir, yangın sensörü, ütü hizmetleri, 24 saat güvenlik, merkezi ısıtma sistemi, çift asansör, bahçe, çalışma salonları, çizim salonu, spor salonu, kuaför, etüt odaları, diyatisyen, su deposu…

 

ODA ÖZELLİKLERİ;

 

1, 2,3 ve 4 kişilik odalar, Her öğrenciye ait dolap, tv, her oda da banyo vve tuvalet, her öğrenciye ayakkabılık, buzdolabı,  her öğrenciye kitaplık, telefon, bazal ortopedik yataklar…

 


HER TÜRLÜ BİLGİ İÇİN...

 

www.hurriyetogrenciyurdu.com

Bahçelievler Mahallesi 323. Sokak No:1 GÖLBAŞI/ANKARA

+90 544 484 75 95

bilgi@golbasihurriyetkizogrenciyurdu.com

+90 312 999 99 99 (FAX)

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 3 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.