Gölbaşı :
z     z
04 Ağustos 2016, 18:52
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Halk Durdursun, Zat-ı Şerifleri Özçekim'de...

Halk Durdursun, Zat-ı Şerifleri Özçekim'de...

 

HALK DURDURSUN ZAT-I ŞERİFLER SELFİE ÇEKİNSİN!!!


20 gündür meydanlarda sokaklarda nöbet tutan halk


Sabah işe gidip akşam nöbete giden halk


TRT, TÜRKSAT, KÜLLİYE, GENELKURMAY BAŞKANLIĞI önünde canını ortaya koyan halk


Zengin olmadıkları halde masrafları biz karşılayalım elimizdeki malzemelerle amelelik yapalım diyen halk


Darbeye karşı çıkan hem Askeri hem Polisi kucaklayan Halk


Polise yardım eden Halk


Yaralılara 112 hizmeti veren Halk


Ceremesini çeken Halk


Sefasını çekenler ise YALTAKÇI kesim ve birtakım ZENGİNLER


Evet bu bölümde sert konuşacağım kimse kusura bakmasın


Kardeşim senin 10 dairen var 5 araban var sen o gün bütün arabalarını seferber etme bu vatan için, 3 5 siyasetçinin yanında dur. Halk her şeyi göze alıp darbeyi durdursun sonra meydanlara in ve darbeyi durdurduk de kusura bakmada sen durdurmadın senin yanındaki yaltakçılar durdurmadı. Bak ben sana kimin durdurduğunu söyleyeyim:


 Sanayici Ahmet abi, Örgücü Şerife Teyze, Bakkal Hikmet amca, Amele Rıfkı…  Malını canını ortaya koyanlar bunlar  hani sokakta iğrenerek baktıklarınız, yolda su varken o son model ama içindeki beş para etmez arabanızla hızla geçerek üstünü ıslattığınız insanlar kurtardı. Ha dur senin çocuğunun nerde olduğunu da söyleyeyim YALTAKÇI bey hangi kafeterya adını hatırlayamadım eksoz sesi ve müzik sesi ile kafeteryanın önüne gelmiş arabayı valeye bırakıp içerdeki garsonlara emir vererek keyfine bakıyordu.


Hem neresi olduğu ne kadar önemli ki sonuçta siz bu ülkeyi kurtarmadınız kardeşim. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki hani şu ilk iki günden sonra sahnelere çıkıp da selfie resim çekinen ünlüler ve yaltakçı kesim var ya onlar da en az bu terör örgütü kadar haindir.Kardeşim sen kimsin ki bu millet seninle fotoğraf çekinmek istesin. Bu millet Damarındaki asil kanı ortaya koyduğunda iki gün sonra seninle selfie çekinmek için mi koydu sanıyorsun.


Gelgelelim bir diğer olaya Demirci Fatih batarken elinden tutmayan sen, Kahramanlık destanı yazdığında neden yanına gidip fotoğraf çekinip sahte cümleler kurup ‘’ çok şükür iyi kardeşim ‘’ diyerek fotoğraflar atarsın.


Bugün Cumhurbaşkanımızın Başdanışmanı olan zat-ı Kerim diyor ki:


Devlet Bahçeli ömrü hayatı boyunca görmediği kalabalığa hitap edecek 7 Ağustosta şimdi bu başdanışman sıfatında bulunan zata ne demeli sorarım sana Şeref Malkoç Sen Ak Parti Sayesinde kimlere ve nerelere hitap ettin. Başdanışmanda akıl edemiyor ‘’ Bu adamın destekçileri bu adamın davasına gönül verenler bu ülkeyi kurtarmaya gitti diyemiyor ‘’


Şimdi Bahçeli çıksa ve dese ki; Cumhurbaşkanı Başdanışmanın söylediği cümlelerden ötürü 7 Ağustosta Yenikapı’ya gelmiyorum dese.
Kim ne diyebilir?


Kimse bir şey diyemez çünkü senin kapında görevlendirdiğin başdanışmanım dediğin adam bunu söylettirdi. Başdanışman ne demişse Cumhurbaşkanı demiş sayılır çünkü. Literatür böyledir her yerde.

 

Gölbaşı Türkiye’nin Kalbidir bunu herkes şimdi daha iyi anlamış olmalı ve önümüzdeki süreçlerde Türkiye’ye yakışır Dünya’ya örnek olacak bir siyaset ve belediyecilik olur inşallah diyor yazımı burada sonlandırıyorum.


SELAM VE DUA İLE
SAYGILARIMLA
BATIKAN BODUR
04.08.2016

bekir çay ~ 05 Ağustos 2016, 17:39

doğru söze emmin ne desin yeğenim

bekir çay ~ 05 Ağustos 2016, 17:39

doğru söze emmin ne desin yeğenim

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.