Gölbaşı :
z     z
02 Ağustos 2016, 22:59
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

15 Temmuz sonrası

15 Temmuz sonrası

 

15 TEMMUZ SONRASI


15 Temmuz ülkemiz için bir dönüş noktası olmuştur. Hizmet hareketi diye adlandırılıp aslında ihanet çetesi olan FETO terör örgütünün yaptığı darbe girişimi sonucunda ülkemiz büyük bir hezimetten kurtuldu. Milletimizin bu büyük kurtuluşta büyük rol oynadığını bütün dünya gördü aslında bu Darbe girişiminde bir kez daha Türk’ün gücünü bütün dünya gördü.


O kadar güçlüyüz ki bazı ülkeler sırf Türkiye zarar görsün diye havaalanlarına Türkiye’ye gitmeyin Tayyip’e para kazandırmayın yazılı pankartlar astılar. Aslında amaç ne Erdoğan ne de Hükümetti amaç Türkiye’yi ele geçirmekti. Hükümet hizmet değil ihanet hareketi olduğunu anladığından beri nefes aldırmadığı için istedikleri gibi ülkemizde at koşturamadıkları için darbe yoluna başvurdular. Rahatça soygun yapamıyorlardı Milli Kütüphane de o Asırlık kitapları istedikleri gibi kağıtçılara satıp parayı devletin hesabına koymak yerine kendi ceplerine koymayı başaramamışlardı.

Devlet kurumlarından çıkan demir hurda yığınlarını satıp devletin hesabına yatırmak yerine ceplerine indirmeyi sevdiklerini pisliklerini Hizmet adı altında örttükleri için İhanet ettikleri ortaya çıktığından beri iğne üzerinde yaşıyorlardı. Cumhurbaşkanımız inlerine gireceğiz inlerine dediğinden beri birçoğu inlerinden dışarı bile çıkamıyordu. Birçoğu ise oyunu çift taraflı oynuyordu.Ama unuttukları bir şey var oyunları bozan biri vardır Allah yaptıkları oyunu başlarına geçirdi.


Türk milleti tüm Dünyaya bir ders verdi bu dersin adı VATAN SAVUNMASI idi. Şimdi devlet büyüklerimiz hummalı bir temizleme çalışmasına girdi Diyanet İşleri Başkanlığından 1200 tane Din görevlisi görevinden ihraç edildi. Aslında bu oyunun ne kadar büyük olduğunu göstermiyor mu Allah’ın evi dediğimiz ibadet yerlerimize kadar girip  insanların duygularını sömürerek neler aldıklarını düşünün biraz ? Acaba Kuran kursuna yardım diye para toplayan bu 1200 din görevlisi gerçekten o paraları kuran kursu için mi harcadı.


Sadece bu bir örnekti peki ya Maliye de olanlar veya Vergi Dairelerinde olan FETO cu hainler lanet okumaktan başka akla gelen bir şey var mıdır? Hani büyüklerimiz diyor ya Allah affetmez seni diye Bunları Allah bile affetmez kurtarmaz. Vatana ihanet edenlerin cezası dinimizde bile ölümdür. Sen İslâmı temsil ediyorum diyeceksin geleceksin Ortadoğu’nun Lideri konumuna gelmiş İslam ülkesinde darbe yapmaya kalkacaksın. Hayırdır Bilader Sen kimsin 2000 yıldır kimseye baş eğmeyen Türk Devletine sen 3 5 kanı bozuk Asker denen teröristlerle bu ülkeyi ele geçirebileceğini mi sanıyorsun?


Toplam 250 Şehit verdiğimiz bir gecelik  darbe girişiminde oturup düşündüm de Dağdaki teröristlerin neden ölmediğini kavradım aslında bunlar dağa operasyona gittiğinde bile teröriste sıkmamıştır askerimize sıkmıştır.


Peki bu Fetocuların devletten temizlenme olayına en çok kim seviniyor dersiniz?


1) Gerçekten bu ülkeyi seven eski bakanın dediği tabirle  bıyıkları aşağıya doğru MHP görüntüsü veren dediği vatansever insanlar


2) AK PARTİ içinde gerçekten Kurucu Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın izinden giden gerçek AK PARTİ liler


3) Paralele sempatisi olup da bunu belli etmeyen kendini bilmezler


Problem burada başlıyor aslında bu 3. Maddedeki sempatisi olanlar ayıklanabilecek mi?


Bu olayda en çok zararı gören esnaf tepkisiz kalıyor VATAN SAĞOLSUN  diyor. Müşterileri eksiliyor, devlet kurumlarında işleri geç ilerliyor ses çıkarmıyorlar. Ama bazı kendini bilmezler hala bi şekilde bir çıkar menfaat elde etmek için yok Tayyip yaptı yok böyle darbe mi olur. Hayır düşünemiyor millet çıkmasa darbe olacaktı diyemiyor da böyle darbe mi olur diyor aciz insan.


Allah Devletimize zeval vermesin.


Selam ve Dua ile


Saygılarımla
BATIKAN BODUR
02,08,2016
 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.