Gölbaşı :
z     z
15 Temmuz 2016, 15:00
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Mogan'ın temizliği için önemli bir adım daha...

Mogan'ın temizliği için önemli bir adım daha...

 

Gölbaşı’nın bitmeyen çilesi olan Mogan Gölü’nün kirliliği için önemli bir adım daha atıldı.  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Uluştarıma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı arasında sözleşme imzalandı.

 

   Maliyeti 40 Milyon Lira tutarı olan projenin uygulanması için çalışmalar başlatılacağı açıklandı. Mogan Gölü’nün dip çamuru alınacak,  bundan sonra kirlenmemesi içinde yeni tedbirler alınarak çalışmalara başlanacağı bizzat bakan tarafından açıklandı.

 

     Gölbaşılıların sevindiği bu güzel haberle Mogan Gölü’nün kurtarılması için umutlar fazlalaştı. Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay AK Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan’ında bulunduğu sözleşme toplantısında en büyük gayreti gösterenlerden birisi de Gölbaşılı hemşehrimiz TBMM Eski Başkanı Cemil Çiçek oldu.

 

   Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay sosyal medya sayfasından şu açıklamayı yaptı.

 

“Gözün Aydın Gölbaşım. Mogan gölümüz temizleniyor. Mogan Gölü’nün temizlenmesi için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme bakanlığı protokol imzaladı.Gölümüze temizlik için 2 adet gemi inecek.Bakanlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum.” dedi

 

   AK Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan’da, “Gölbaşımıza hayırlı olsun,  söz verdik yapacağız.”dedi.

Yk Dortmund ~ 15 Temmuz 2016, 17:10

Bayram bey size yine yaziyorum Youtube:PHÖNIXSEE- DORTMUND/HÖRDE lutfen tiklayin ve izleyin eminim begeneceksiniz yukardan da goruntuler var! Bana sonra donerseniz memnun olurum benim hedefim bu GÖLUN goruntulerini sayin Duruaya illetmek o kadarda Mail yazdim Belediyeye ama kimse ilgilenmedi!

Yk Dortmund ~ 15 Temmuz 2016, 16:56

Bayram bey size Mail yollamistim fotorafli aldinizmi GÖL e ilgili? Oncedende bilgi vermistim Phönixsee Dortmund u youtube den izleyin diye izlediniz mi goruntuleri begendiniz mi? merak ettim izledinizse tesekur ederim zaman ayirdiniz diye insallah Golbasida boyle bir goruntuye ulasir saygilar Bayram bey

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.