Gölbaşı :
z     z
04 Temmuz 2016, 17:19
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Kaymakam ve Başkan bayram kutladı...

“Kaymakamlık bayramlaşma programı yarın Öğretmenevi'nde yapılacak”

Kaymakam ve Başkan bayram kutladı...

 

Gölbaşı  Kaymakamı Şahin Aslan ve Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay Ramazan Bayramı kutlama mesajı verdi.  Gölbaşı Kaymakamlığı tarafından  bayramın 1. Günü Gölbaşı 75. Yıl Öğretmenevi’nde  bayramlaşma  yapılacak.

 

   Gölbaşı Kaymakamı Şahin Aslan’ın bayram kutlama mesajı şöyle;

 

“Sağlık ve mutluluk dileklerimle bütün kamu görevlilerimizin, siyasi parti ilçe başkanlıkları, sivil toplum kuruluşları ve değerli halkımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar sevgi ve saygılarımı sunarım.” dedi

 

  Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’ın Bayram kutlama mesajı şöyle;

 

“Sevinciniz hiç bitmesin”

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Belediye Başkanı Duruay, bayram mesajında Gölbaşılı vatandaşların bayramını en içten dileklerle kutladı.


Belediye Başkanı Duruay, "Bayramlar, dini ve milli duygularımızın perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyelere çıktığı, milletleri var eden milli birlik ve beraberlik şuurunun güçlendiği önemli günlerdir.

 

Yüce Allah’a olan kulluk şuurunun derinden hissedildiği, milli birlik ve beraberliğimizin zirveye çıktığı Ramazan ayını geride bırakarak bir bayrama daha kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Bu mübarek günler bizi birbirimize bağlayan, kucaklaşmaya vesile olan müstesna bir zamana işaret eder. Küçüklere sevgiyle yaklaşıldığı, büyüklerin hürmetle anıldığı ve ziyaret edildiği bu günlerin millet hayatında eşsiz bir yeri bulunuyor.

 

Bir feyiz, rahmet, mağfiret, bolluk ve bereket mevsimi olan bu mübarek günlerin Gölbaşılı hemşehrilerimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.

 

Kıymetli Gölbaşılı hemşerilerimizle birlikte yeni bir Ramazan Bayramı’nı idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Ramazan Bayramını, tüm vatandaşlarımızın huzurlu bir şekilde geçirmesini temenni ediyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

 

VE KAYMAKAMLIK PROGRAMI…

 

       Dini Bayramlarımızdan Ramazan Bayramı bayramlaşma programı bayramın birinci günü olan 05.07.2016 Salı günü aşağıda belirtilen programa göre yapılacaktır.


SAAT                                   UYGULANACAK PROGRAM
-10:30-11:30                    -Gölbaşı 75. Yıl Öğretmenevinde Bayramlaşma

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.