Gölbaşı :
z     z
25 Haziran 2016, 00:07
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Bilişim ağında bir girişimci...

Bilişim ağında bir girişimci...

 

BİLİŞİM AĞINDA BİR GİRİŞİMCİ VE BİR İŞLETME DAHA

 

Evet yeni yazımızda bir girişimci ile daha sizleri tanıştıracağım ama öncelikle bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Girişimci demek Esnaf ve sanatkarlar odasından belge alıp devletten para almak demek değildir. Aslında bu yapılan iş bile yanlıştır. Olaya şu gözden bakalım isterseniz:

 

Bir Meslek liseleri var ülkemizde ve buradan mezun olan öğrenciler İŞ YER AÇMA BELGESİ ve USTALIK BELGESİ alıyorlar. Birçoğu dükkan açamıyor ama birileri okul okumamış dahi olsa bir belge sayesinde devletten paralar alarak dükkan sahibi oluyorlar. Sizce bu hak mı?

 

Devletin meslek liselerinden mezun olanlara vermesi gereken bu şansı Meslek liseliler daha bilmiyor bile. Girişimci demek Belge sahibi olmak demek değildir. Girişimci demek insanları bir yerlere sevk eden yönlendiren insana hizmet eden demektir. Girişimci deyince somut birşey  beklenmemelidir.

 

Gölbaşında 10 yıldır bilişim ağında hizmet veren Tevfik Ayanlar yeni açmış olduğu Hira Bilgisayar Kamera ve Alarm Sistemleri işletmesi ile Gölbaşı’nda Marka olacağını ve işlerini en sağlam en güvenilir markalar ile yapacağını belirterek sektörün önemini vurguladı.

 

Aslen Şereflikoçhisarlı olan Tevfik Ayanlar evli ve bir kız çocuğu babasıdır.14 yıldır Gölbaşı’nda ikamet eden Tevfik Ayanlar Gölbaşı artık benim ikinci memleketim oldu. Gölbaşı’na, Gölbaşı insanına hizmet etmekten mutluluk duyuyorum diyen Tevfik ayanlar yakında kamera ve alarm sistemlerinde açılışa özel kampanyalar yapacağını belirtti.

 

Girişimciler ile ilgili yazıları artık daha çok göreceğinizi belirterek yazımı sonlandırıyorum.

 

SELAM VE DUA İLE
BATIKAN BODUR
24.06.2016

 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.