Gölbaşı :
z     z
23 Haziran 2016, 00:58
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Erhan Çınar kimdir?

Erhan Çınar kimdir?

 

ERHAN ÇINAR KİMDİR?

 

Bugünkü yazımda girişimci genç işadamı ERHAN ÇINAR'I göreceksiniz neden gençleri yazdığıma gelirsek Gölbaşında bir sorunumuz var haberlerde sitelerde hep belli başlı insanlar görülüyor onlardan başka hiç kimse yokmuş gibi sürekli aynı insanlar ön plana çıkıyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak içinde artık genç girişimcileri yazmaya karar verdim.

 

45 yıldır hayatını Gölbaşında sürdüren ÇINAR ailesinin girişimci evladı ERHAN ÇINAR.Gölbaşında restoran sektöründe hizmet vermekte olup mogan parkta nezih işletmesiyle Ankaralılara hizmet vermektedir.Gölbaşında siyasi, dernek ve gençlerle bir araya gelme çalışmalarıyla isminin gençlerle anılmasını sağlayan Erhan Çınar evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

 

Mogan park da Kervansaray cafe adı altında hizmet veren Erhan Çınar gelen müşterilerinin çocuklarının güzel vakit geçirmesi içinde oyun alanı hazırlamış olup müşterilerine güzel vakit geçirmelerini sağlıyor.

 

Seğmenler mahallesinde ikamet eden Erhan Çınar mahallesinde sevilen isimlerden olup küçük büyük herkesin sevgiyle karşıladığı bir isim olarak karşımıza çıkıyor.

 

Babası Ercan Çınar'ında ARDAHAN ilini temsilen 2014 yerel seçimlerinde AK Parti Meclis üyesi adayı olmuş olup.Ardahan'ın en kalabalık nüfuslu Gölbaşı’nda oturan ailesi olarak,  Ardahanlıların desteğini her zaman yanında hisseden Çınar ailesi GÖLBAŞI’NDA yaşamaktan mutluluk duyduklarını belirttiler.

 

Erhan Çınar Seğmenler mahallesinin sorunlarıyla da ilgilenerek mahallenin daha yaşanabilir ve huzurlu olacağını, eksiklikleri tespit edip en kısa zamanda gerekli yerler ile irtibata geçeceğini belirtti.

 

Mahalleliler Erhan Çınarı görünce mahalle eksiklerini ve sorunlarını söylerken de bu işlerin en kıza zamanda halledilmesi gerektiğini belirtiyorlar.

 

İşletmesinde köy havasını, köy kahvaltısını ve kendilerine özgü özel yemeklerini servis eden Çınar  yolu düşen herkesin mutlaka bu lezzetleri kaçırmaması gerektiğini belirtti.

 

Ardahanlı olup Gölbaşına gönül vermiş ve Gölbaşı için çalışan Erhan Çınar'a İş hayatında ve diğer çalışmalarında başarı ve mutluluk dileriz...

 

Selam ve Dua İle
BATIKAN BODUR
22.06.2016

Batıkan Bodur ~ 23 Haziran 2016, 15:42

Girişimci derken illa somut birşey beklemek anlamsızdır zaten halkımızın temel sorunu da budur bir gencin elinden tutup onu ayağa kaldıran genclere eğitiminde destek olan genclere yanlışı doğruyu öğreten genclerin vakitlerini güzel geçirmelerini sağlayanlar girişimci olmuyor halkın gözünde maalesef illa bi belge alıp bir işletme açıp devletten para alması gerekmez saygılarımla Gölbaşında da bu isimle yaşayan biri yok araştırdım mümkünse gerçek isimlerle yorum atalım

Yıldıray berber ~ 23 Haziran 2016, 02:14

Seyfi eker ~ 23 Haziran 2016, 01:50

Mehmet tüç bey bu kardeşimiz demekki birşeyler yapmış ki bu yazı yazılmış onun yerine siz yapsaydiniz sizin adınız yada sizin yazınız yazılırdı bunu siz bilemezsiniz belkide yaptığı şeyleri gösterisi sevmeyen birisi olabilirmi gururlu bir vatandaşımız olabilirmi her yaptığı iyiliği reklammi yapsın başkaları gibi

Mehmet Tuç ~ 23 Haziran 2016, 01:00

Erhan Çınar isimli vatandaş acaba hangi girişimleri yapmış= Gölbaşı\\\\\\\\\\\\\\\'na hangi konuda kamu yararı sağlamış? Sosyal, Kültürel çalışmalar yapmışmıdır? Gölbaşı için herhangi bir proje üretmişmidir? Kamu yararına ne yapmıştır, kendi özel yaptığı işler bizi bağlamaz? bunları da lütfen açıklayın

Mehmet Tuç ~ 23 Haziran 2016, 01:00

Erhan Çınar isimli vatandaş acaba hangi girişimleri yapmış= Gölbaşı\\\\\\\\\\\\\\\'na hangi konuda kamu yararı sağlamış? Sosyal, Kültürel çalışmalar yapmışmıdır? Gölbaşı için herhangi bir proje üretmişmidir? Kamu yararına ne yapmıştır, kendi özel yaptığı işler bizi bağlamaz? bunları da lütfen açıklayın

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 3 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.