Gölbaşı :
z     z
19 Haziran 2016, 17:50
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Aklıselim Projeler, Aklıselim Liseliler...

Aklıselim Projeler, Aklıselim Liseliler...

 

AKLI SELİM PROJELER AKLI SELİM LİSELİLER


Aklı selim herkesin duyduğu ama bir çok kişinin ne ifade ettiğini bilmediği isim.Önce aklı selimi açıklayarak yazımıza başlayalım daha sonra da aklı selim teşkilatının hangi faaliyetlerde bulunduklarını yazalım.


Aklı selim : Doğru karar verebilen, selâmete eren akıl, sağduyu.


AK Parti Gençlik kolları birimi olan Aklı selim teşkilatı liseli gençlerden oluşan bir teşkilat olup onlara eğitimde büyük imkanlar sağlamakla beraber birçok sosyal aktivite ile de gençlerin kötü alışkanlıklara ve kötü yollara gitmemeleri için büyük çaba sarf eden teşkilat birimidir.


Gölbaşı Aklı Selim teşkilatı ciddi anlamda güzel projeler hayata geçirerek Gölbaşı'nda varlıklarını hissettiren bir teşkilat oldu.Gençlik kollarında bulunan abilerinin destekleri ile hayata geçirdikleri projeler halk tarafından olumlu tepkiler alıp takdir toplamıştır.


Kış aylarında sokakta yaşayan hayvanlar için yem, mama, gölde bulunan karabataklara ve kuşlara ekmek aynı zamanda sürekli hayvan barınağını ziyaret ederek hayvanlara sevgisini gösteren Aklı Selim Teşkilatı Ramazan ayını da boş geçirmemek için Göl kenarında stant kiralayıp orada gelen misafirlerine hizmet edip kazandıkları parayı ZİÇEV vakfına bağışlıyorlar.


İnternet sitesi üzerinden de radyo yayını yapan aklı selim teşkilatı sahur ve iftar saatlerinde ilahiler ile halkın karşısına çıkıyor.


Babalar günü neticesiyle gençlerin babalarını partiye çağırıp kaynaşma programı düzenleyip babalara sertifika verip şiir dinletisi yaparak, babalarına ne kadar önemli olduklarını hatırlatan bir teşkilat.


Gerçek anlamda adını yaşatan bir aklı selim olan teşkilat...


ZİÇEV ile sürekli etkinlikler düzenleyen aklı selim teşkilatı ZİÇEV arazisi içerisinde bulunan parkta çim biçme işlemlerinde de yardımcı olarak sadece küçüklerine değil büyüklerine de güzel bir örnek teşkil ediyorlar.


Hayatınızda her zaman güzel projelere imza atmanız dileğiyle...
Selam ve Dua ile...


BATIKAN BODUR
19.06.2016

 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.