Gölbaşı :
z     z
11 Haziran 2016, 18:32
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Devlet Bahçeli İftara katıldı...

Devlet Bahçeli İftara katıldı...

 

MHP Ankara İl Başkanlığı’nın düzenlediği iftar programına katılım yoğun olurken, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, iftarını şehit aileleriyle birlikte yaptı.

 

ANKARA - Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanlığı tarafından “iftar ve duada buluşalım” temasıyla düzenlenen Gölbaşı’ndaki iftar programına yoğun bir katılım olurken, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, iftarını şehit aileleriyle birlikte açtı. Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, birlik ve beraberlik adına anlamlı bir iftar sofrasında buluşmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çetinkaya, yaptığı konuşmada Ankara’nın bir büyük buluşmaya şahit olduğunu söyledi.

 

ŞEHİT AİLELERİYLE BİRLİKTE OTURDU


Gölbaşı’nda Akalın tesislerinde gerçekleştirilen MHP Ankara İl Teşkilatı’nın iftar buluşmasına katılan Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin iftar sofrasında konukları şehit aileleri oldu. Bahçeli, şehit aileleriyle sohbet etti ve Ramazanlarını kutladı. 


ÜLKÜCÜLER TEK YÜREK OLDU


MHP Ankara Teşkilatının iftar buluşmasına Ankara’nın dörtbir tarafından büyük katılım gerçekleşti. Bu büyük iftar kucaklamasında birlik ve beraberlik dikkat çekiciydi. Özellikle kongre tartışmaları ile gündeme gelen MHP tabanının ilgi gösterdiği iftar programına yoğun bir katılım oldu.

 

ÇETİNKAYA’NIN TEŞEKKÜRÜ


İftar programında kısa bir konuşma yaparak partililere hitap eden MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, anlamlı bir iftar buluşmasını gerçekleştirmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çetinkaya “Sabırla geçen bir günün ardından iftarımızda ve duamızda buluşarak şükür soframızda bizleri bir eden yüce Allah'a şükürler olsun. Mütevazı soframızı varlığıyla zenginleştiren, başta Genel Başkanınız  sayın Devlet Bahçeli olmak üzere, tüm ülküdaşlarımıza teşekkür ediyorum. Birlik neymiş, dirlik neymiş, tevhid neymiş, iman neymiş, ülküdaşlık neymiş, ve kardeşlik neymiş bunu en güzel şekilde ispatlayan bütün ülküdaşlarımızdan Yüce Allah razı olsun.”

 

Rıza ÇELEBİ ~ 13 Haziran 2016, 10:17

19 Haziran 2016 tarihi MHP ve ona gönül veren Ülkücü Harekatın kuruluşundan sonraki ikinci doğum günü ve baharı olacaktır. Delege ve Ülkücü Harekat Milletinin bekası olan Devletinde söz sahibi olmak için Kurultaya gidecektir. Yeni lider ve Yeni Genel Merkez Teşkilatı ile seçime bilinçli ve güçlü kadrolar ile girip, yüzünün akıyla çıkacaktır. İnşaallah

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.