Gölbaşı :
z     z
20 Mayıs 2016, 10:03
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı'nda sevgi çiçekleri de açacak...

Gölbaşı'nda sevgi çiçekleri de açacak...

 

Yaz çiçekleri Toprakla Buluştu

 

Gölbaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, yaz aylarının gelmesiyle birlikte 200 bin adet yaz çiçeğini toprakla buluşturuyor.

 

Gölbaşı’nda parklar, yaz çiçekleri ile birlikte rengârenk bir hale büründü. Gölbaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçedeki yeşil alanları ve parkları çiçeklerle süslemeye başladı.

 

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, park ve bahçelere yaklaşık 200 bin adet petunya, top kadife, sardunya, ateş, begonya ve yıldız çiçeklerinin ekimine başladı. Özellikle park ve bahçelerde dikilen çiçekler, vatandaşların dikkatini çekerken, çiçekler yaz aylarında Gölbaşı’nın güzelliğine güzellik katacak.

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, ilçedeki yeşil alanların ve parkların düzenlenmesi adına önemli çalışmalar yaptıklarını, yapmaya da devam edeceklerini söyledi. Başkan Duruay, Gölbaşılıların gurur duyacağı bir ilçede yaşamaları için seferber olduklarını ifade ederek “Park ve bahçelerimizdeki rengarenk görüntüler, Gölbaşı’na farklı bir boyut kazandıracak” sözlerini kullanarak, "Gölbaşı'nın her yerinde birgün sevgi çiçekleri de açacak.!"dedi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 3 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.