Gölbaşı :
z     z
08 Mayıs 2016, 22:33
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Sosyal ve Çevreci kişiliği ile iş sağlıyor!

Sosyal ve Çevreci kişiliği ile iş sağlıyor!

 

 GÖLBAŞI’NDA  İŞÇİ BULMA KURUMU GİBİ ÇALIŞIYOR…

 

      Gölbaşı’nın sosyal insanlarından Hasan Oğuz sosyal medya sayfasında sık sık personel alınacak şirketlerle ilgili açıklamalar yapıp, alınacak personel konusunda aracılık yapıyor.

 

     Özel Güvenlik Görevlisi başta olmak üzere Çağrı merkezleri için bazı firmaların istediği personel temininde aracılık yapan Hasan Oğuz  bu hizmeti Gölbaşılılar için kullanıyor.

 

     Kişisel ilişkileriyle tanıdığı firmaların yöneticileriyle yakın temas halinde olan Hasan Oğuz AK Partili olmasıyla da biliniyor.

 

      Aynı zamanda itfaiye personeli olan Hasan Oğuz çevrecilik konusunda da kendisinden söz ettiriyor.

 

Son 1 yıl içerisinde Özel Güvenlik elemanı olarak 100’den fazla personeli Gölbaşı’ndan iş başı yaptırırken,  200’e yakın personeli de çağrı merkezlerinde çalışmasına aracılık yaptı.

Ezgi Ergen ~ 10 Mayıs 2016, 19:16

Memleketimden böyle güzel insanların çıkması gurur verici. Hasan Oğuz; çok iyi bir aile babası, çok iyi bir eş ve çok değerli bir büyüğümüzdür. İnsanların iyiliğini isteyen ve insanların şartlarını güzelleştirmeye çalışan, özellikle gençlerin gelişimine katkıda bulunmaya çalışan bir yapısı vardır. Düşüncesi doğru, hareketi doğru kısacası melek gibi birisidir. Başarılarının devamını dileriz Sayın Oğuz. Seni sahalarda görmek bizlere gurur veriyor.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.