Gölbaşı :
z     z
06 Mayıs 2016, 20:45
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Belediye Araç Filosu hizmete girdi

“Başkan Duruay, yaptığı ve yapacağı hizmetleri anlattı”

Belediye Araç Filosu hizmete girdi

  1.  

Gölbaşı belediyesi yeni aldığı 17 aracı  törenle  hizmete sundu.

 

        Gölbaşı Belediyesi yeni aldığı 17 araç ve iş makinesi ile araç parkını genişletti. Araçlar törenle hizmete girdi.Gölbaşı Belediyesi’nin yeni aldığı 10 adet kamyon, 2 adet kasalı tır, 1 adet çekici tır, 2 adet lastik tekerlekli kazıcı yükleyici,  1 adet paletli yükleyici ve 1 adet greyderi Atatürk Sahil Park’ında düzenlenen törenle hizmete sundu. Düzenlenen törene Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi İlçe Başkanları, Muhtarlar, STK Başkanları ve birim müdürleri ile çok sayıda davetli katıldı.

 

Gölbaşı’nın Atılım Yılı Olacak

 

          Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, yaptığı konuşmasında “ Araç filomuzu iki katına çıkardık, hizmetlerimiz iki kat artacak. 2016 yılı Gölbaşı’nın atılım yılı olacak” ifadelerini kullanarak konuşmasına şu şekilde devam etti. ‘Göreve başladığımız 2014 yılından bu güne kadar Gölbaşının kronikleşen tüm sorunlarını ele aldık. Bu gün de çalışmalarımızın sonuçlarını  hep birlikte görmeye başladık. Yıllardır sorun olan ve çözülemeyen Örencik imar planı ve 74 parsel sorunları çözüldü. Her ikisi de sayın bakanımız tarafından imzalandı. Gölbaşımıza hayırlı olsun.2016 yılı Gölbaşının atılım yılı olacak.İnşallah müjdeleri peş peşe vereceğiz.Bildiğiniz gibi Seymenler Sosyal tesisi ve Kapalı Pazar yeri,Şehir Parkı,İçerisinde yüzme havuzu da bulunan Eymir Mahallesi Sosyal tesisi ve Spor Merkezi,Bahçelievler Yüzme Havuzu ve Spor Merkezine 2016 yılı içerisinde başlıyoruz.5  Mahallemize halı saha yapımına başladık.Gölbaşı merkezinde bulunan taksi duraklarımızı modern şekilde yeniledik.

 

5 Milyon Değerinde Araç Aldık

 

Başkan Duruay; ‘Gölbaşı Belediyesi olarak 54 Mahalle ve 1640 km2 alana hizmet veriyoruz. Bu büyüklükte ki bir alana hizmet vermenin zorluğu hepimizin malumu. Tüm zorluklara rağmen hemşehrilerimizin, daha huzurlu , daha mutlu ve daha modern bir Gölbaşında yaşamaları adına çalışmalarımıza hız verdik. Bu doğrultuda ihtiyaçlara cevap vermek adına belediyemizde seferberlik ilan ettik. Bu gün yaptığımız bu törenle maliyeti beş milyon lira olan 10 kamyon, 3 tır ve 4 iş makinesi ile araç filomuzu güçlendirdik.Bu yıl içerisinde inşallah bir buçuk milyon liralık daha aracı filomuza katacağız’ ifadelerini kullandı.

 

Program sonunda Başkan Duruay ve davetliler araçların açılış kurdelesini hep birlikte kestiler. Program sonunda Gölbaşı Belediyesi tarafından yemek ikramında bulunuldu. Başkan Duruay yeni alınan araçlara binerek test etti ve yeni araçları kullanacak olan personel ile araçları başında hatıra fotoğrafı çektirdi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.