Gölbaşı :
z     z
02 Mayıs 2016, 23:03
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Karşıyaka Mahallesinde hüzün var...

“Bayburtla hemşehrilerinde kayıpları var. Nisa Beyza Yıldız'da hayata tutunamadı”

Karşıyaka Mahallesinde hüzün var...

 

    Gölbaşı Karşıyaka Mahallesi’nin en yaşlı insanları olarak bilinen  (Karagöz)  Mustafa Buyraz bugün hayata gözlerini kapadı. İkindi namazına müteakip Gölbaşı mezarlığında toprağa verildi.

 

   3 aydan beri yatak tedavisi gören Mustafa Buyraz (83) bugün hayata gözlerini kapadı.  Oğulları Harun, Battal ve Habil’in babaları olan Mustafa Buyraz’ın ölümü mahalle sakinlerini de üzdü.

 

YAKUP KURTOĞLU'NUN AMCASI, ELBEYİ KURTOĞLU'NUN BABASI DA VEFAT ETTİ...

 

   Bugün  Bayburtlu hemşehrilerinden  Kurtoğlu ailesinin de bir kayıbı oldu. Belediye Eski Meclis Üyesi Yakup Kurtoğlu'nun amcası,  Elbeyi Kurtoğlu'nun babası tedavi gördüğü hastane de hayata gözlerini yumdu. Cenazesi bugün ikindi namazına mütekaip Gölbaşı Mezarlığında toprağa verildi.

     Yine 2 gün önce Bayburt hemşehrilerinden Eski Ülkücülerden Murat Turanoğlu'nun amcası,   CHP üyesi Muhsin Turanoğlu vefat etmişti.

 

  NİSA BEYZA YILDIZ  HAYATA TUTUNAMADI…

 

     Şereflikoçhisar’daki evlerinin balkonundan düşen,  hastane de yaşam savaşı veren, kan vermek için Gölbaşılılarında sıraya geçtiği  Nisa Beyza Yıldız hayata tutunamadı.

 

  Gölbaşı esnaflarından ve Gölbaşı Belediye Spor Denetim Kurulu Üyesi Yasin Dayanç’ın yeğeni Nisa Beyza Yıldız  hayata tutunamadı.  Cenazesi Şereflikoçhisar mezarlığında  yarın öğle namazına müteakip toprağa verilecek.

 

SEYFİ GÜNEŞ’E OTOMOBİL ÇARPTI..


     
     Diğer  taraftan  Karşıyaka Mahallesi’nin yaşlılarından Seyfi Güneş’e (86) otomobil çarptı.  Haymana yolundan geçerken bir otomobilin çarptığı Seyfi Güneş’in omzunda kırıklar oluştu.  Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi altına alınan Seyfi Güneş ameliyat edildi.

 

Sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

 

   

Rıza ÇELEBİ ~ 03 Mayıs 2016, 10:29

Hak emri vaki olup, ahiret alemine yürüyenlere Mevlamdan sonsuz rahmet, yakınlarına sabrı cemil, trafik kazası geçiren Seyfi amcaya Allahtan acil şifalar diliyorum.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.