Gölbaşı :
z     z
01 Mayıs 2016, 23:07
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Erdoğan Kurtoğlu, oğlunu sünnet ettirdi

Erdoğan Kurtoğlu, oğlunu sünnet ettirdi

 

Gölbaşı Belediyesi’nde  yöneticilik görevi yaparken,   Sincan Belediyesi’nde Bilgi İşlem Müdürü olarak atanan Erdoğan Kurtoğlu’nun  oğlu Yusuf Miraç’ın sünnet düğünü Akalın Balo Salonu’nda gerçekleştirildi.

 

   Erdoğan-Medine çiftinin  5 yaşındaki oğlu Yusuf Miraç’ın sünnet düğününe siyasetçilerin yanı sıra davetlilerde yalnız bırakmadı.

 

      Akalın Balo Salonu’nda yapılan sünnet  düğününe  Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay,  Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Gölbaşı Belediyesi Eski Başkanı Abdulnasır Haşlak,   Gölbaşı ve Sincan AKParti ve MHP’li meclis üyeleri,  Siyasi parti temsilcileri, Bazı STK temsilcileri ile birlikte muhtarlar da katıldı.

 

     Erdoğan Kurtoğlu, Gölbaşı Belediye  Eski Başkanı Abdulnasır Haşlak döneminde,  Özel Kalem Müdürü, Fen İşleri Müdürü,    Park ve Bahçeler Müdürü,  Kültür ve Sosyal İşler Müdürü,  İşletme Müdürlüğü,  Bilgi işlem, basın yayın… gibi birçok  birimde aktif görev  yaptı.

 

   2009 yılında Belediye Başkanlığı’nı  Yakup Odabaşı kazanınca, kendi isteğiyle Sincan Belediyesi’nde Bilgi İşlem Müdürü olarak göreve başladı.  Halen, Sincan Belediyesi’nde  başarılı şekilde hizmetlerine devam ediyor…Ve Gölbaşı’nda ikamet ediyor.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.