Gölbaşı :
z     z
30 Nisan 2016, 11:45
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

GÖLGİAD sahaya indi!

GÖLGİAD sahaya indi!

 

Gölbaşı Genç Girişimci İş Adamları Derneği (GÖLGİAD)  Hasıraltı Kafe’de basın toplantısı yaparak,  Yönetim Kurulu Üyelerini tanıtıp,  hangi alanlarda faaliyet gösterip, amaçlarının ne olduğunu gazetecilere anlattı.

 

   GÖLGİAD Başkanı İnşaat Mühendisi Arif Küçük Başkanlığı’nda bir araya gelen Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluşuyor.
  Başkan Arif Küçük, Başkan Yardımcıları Recep Karaaslanoğlu, Kurtuluş Özdemir, Fatih Kaymak, Sadri Sayımlar,    G.Sekreter Rahman Çalışkan,  G.Sayman Selma Pehlivan,  Yönetim Kurulu Üyeleri;  Serdar Derin, Çiğdem Şirin, Serdar Cantürk, Ergül Bilgin, Can Akalın, Yusuf Karademir, Cihan Yılmaz,  Denetim Kurulu Başkanı;  Yusuf Bülent Aydın,  Denetim Kurulu Üyeleri;  Yasin Dayanç, Engin Turhan, Ramazan Kandemir, Mirsat Genç, Murat Uludağ.

 

 GÖLGİAD Başkanı Arif Küçük yapmış olduğu açıklama da vizyon ve misyonlarıyla birlikte dernek olarak ilkelerini açıkladı.  Gölbaşı’nı marka haline getircek iş adamları kuşağı oluşturmak hedefinde ilerlemeyi amaçladıklarını belirten Arif Küçük, “  Yerel, Bölgesel ve Ulusal konularda projeler hazırlayıp,  üyeler ve ilgili kurumlarla paylaşmak, gerçekleştirilmesinde rol oynamak, girişimci ruhun, kaynak ve teknoloji ile birleşip yeni ve ileri çalışmaların ortaya çıkmasını sağlamak hedefleri olduğunu belirtti.

 

Küçük, “ Derneğin şeffaflığı ve demokrasiyi temel alan yaklaşımı, ilişkilerde saygıyı, davranışlarda olgunluk ve tutarlılığı, işbirliğinde uyum ve hakça paylaşımı öngermektedir.”dedi.

 

    Dernek Başkanı Arif Küçük,  yeni kurulan derneğin Gölbaşı’nın sorunlarını da gündemine alarak sahip çıkacaklarını belirtti.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.