Gölbaşı :
z     z
15 Nisan 2016, 18:00
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Selametlileri mutlu eden haber geldi...

“Veli Yıldız ASKİ'de alamadığı hizmeti, Gölbaşı Belediyesi'nden aldı..”

Selametlileri mutlu eden haber geldi...

 

Gölbaşı  Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü  bahar mevsimiyle birlikte kesintisiz hizmet veriyor.

 

Tüm mahallelerin yol, altyapı, asfalt, su vb. sorunlarına yetişmeye çalışan Fen İşleri Müdürlüğü Selametli Mahallesi’nde yol çalışmalarını bitirdikten sonra su arama çalışmalarına başlamıştı.

 

  Gölbaşı Belediyesi  Fen İşleri Müdürlüğü 3.5 km. uzaklıkta olan su deposunun yolunu bitirdikten sonra, su aramak için sondaj çalışmalarını da kısa sürede tamamladı ve müjdeyi verdi.

 

1 saatte 60 ton su verilebilecek…

 

   Yaklaşık 1 ay süren çalışmaların ardından bulunan suyun müjdesini de yine Selametlili olan Veli Yıldız ile Belediye Özel Kalem Müdürü İsmail Yüksel verdi.

 

   Yıllarca ASKİ’de görev yapan, Gölbaşı ASKİ Müdürlüğü görevinden sonra Gölbaşı Belediyesi’nde Başkan Yardımcısı olan Veli Yıldız sonunda  doğduğu topraklarda suyu bulmanın sevincini yaşarken,  mahallesine de müjdeyi verdi.

 

  Büyükşehir Belediyesi ASKİ Müdürlüğü’nün yapamadığı çalışmayı Gölbaşı Belediyesinin yapması da ayrı bir hizmet olarak görülüyor.  Gölbaşı Belediyesi Özel Kalem Müdürü İsmail Yüksel’de “Mahalle halkına hayırlı uğurlu olsun. . Gölbaşı Belediyesi olarak ekiplerimiz mahalle halkını susuz bırakmamak için gece gündüz demeden sizler için çalıştı. İnşallah bulunan su bereketli olur ve iyi günlerde kullanırsınız” dedi.

 

Selametli  Şehit Emrah Mahalle Muhtarı  Ali Yıldız ve Mahalle sakinleri Gölbaşı Belediyesi’ne çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.