Gölbaşı :
z     z
15 Nisan 2016, 17:37
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı Nikah Salonu'nda ilk nikah şehit kızının...

Gölbaşı Nikah Salonu'nda ilk nikah şehit kızının...

 

  Gölbaşı'lılara yakışır bir nikah salonumuz var artık. İlk nikah kıyıldı... Önceki Belediye Başkanı Yakup Odabaşı döneminde yapımına başlanılan ve ismi verilen Kültür Merkezi'nin bir bölümü nikah salonu olarak tahsis edildi.

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay,  Alparslan Türkeş Kültür Merkezinde faaliyete giren Nikah salonunda ilk çiftin nikahını kıydı.

 

Gölbaşı’nın en güzel noktalarından birisine inşa edilen ve Mogan Gölü manzaralı Alparslan Türkeş Kültür Merkezinin en üst katı Gölbaşı Belediyesi tarafından nikâh salonu haline getirildi. Çiftler bundan sonra başkent’in en güzel nikah salonunda göl manzarası eşliğinde “ Evet “ diyecekler. Gölbaşı Belediyesi tarafından yapılan salon 300 davetli kapasitesine sahip.

 

İlk Nikah Başkan Duruay’dan

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Alparslan Türkeş Kültür Merkezinde faaliyete giren Nikâh salonunda 2012 yılında şehit olan Emniyet Amiri Özel Harekat Polisi Yalçın Dizdaroğlu’nun  kızı Gizem Dizdaroğlu ve Mesut İşleyen çiftin nikahını kıydı.Nikah törenine çiftin aileleri ve çok sayıda davetli katıldı.Başkan Duruay  “ Yeni nikah salonumuzda ilk nikahı kıymak sizlere nasip oldu. Bundan sonra dünya evine giren çiftlerimiz birlikteliklerine artık yeni, modern, göl manzaralı salonumuzda evet diyecekler.” Dedi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.