Gölbaşı :
z     z
09 Nisan 2016, 11:21
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Komşu kızı terörist çıktı..

Komşu kızı terörist çıktı..

  Gölbaşı'nın sınır komşusu Haymana doğumlu olan ve başına ödül konulan bir terörist güvenlik güçleriyle girdiği çatışmada öldürüldü.

 

Haymana doğumlu olan ve başına ödül konan üst düzey yönetici konumundaki terörist Hakkari’de öldürüldü.


Hakkari’nin Yüksekova İlçesi’nde terör örgütü PKK’ya yönelik devam eden operasyonlarda örgütün ilçedeki üst düzey yöneticilerinin de önceki gün yaşanan çatışmada öldürüldüğü öğrenildi.


Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre 26 yaşındaki Emel Güçlü’nün, örgütün Yüksekova’daki en yetkili iki isminden biri olduğu öğrenildi.
Haymana’nın Yurtbeyli Mahallesine kayıtlı ve 1990 doğumlu olan Emel Güçlü, PKK’nın sözde Yüksekova Kadın Sorumlusu olarak aranıyordu.


Güvenlik kaynakları “Zilan” kod adlı Güçlü’nün Hakkari ve Yüksekova’da askeri konvoylara saldırılar başta olmak üzere birçok eylemin planlayıcısı ve sorumlusu olduğunu belirtti.

   Ayrıca Güçlü ile birlikte, koruması olan teröristin de öldürüldüğü öğrenildi. İçişleri Bakanlığı’nın hazırladığı listede, ‘gri’ kategorisindeki aranan teröristler arasında yer alan Emel Güçlü’nün başına 300 bin TL ödül konulmuştu.


Öldürülen kadın teröristin, medyada yer alan çaydanlığa bomba koyanlardan olduğu da ortaya çıktı.


Öldürülen teröristin nereye gömüleceği netlik kazanmadı. 

Kaynak: www.haymanagazetesi.org
 

bekir çay ~ 18 Nisan 2016, 11:07

kanı asil olan kürt çocukları örgüte katılmaz kazı bozuk vatan haini vatanını milletini sevmeyen başkalarının kölesi olmaya alışmış cibilliyetsiz ler pkk ya katılıp memleketine milletine askerine polisine silahla saldıran ermeni uşaklarından başka kim olabilir

Rıza ÇELEBİ ~ 09 Nisan 2016, 15:02

Ülkemizde yaşayan kürt gençleri parti faaliyetleri, düğünler ve sanal ortamlarda terör örgütünün propagandalarına maruz bırakılıyor. Hukuki denetim mekanizmaları gücünü hissettirmediği müddetçe ne yazıkki, kürt gençleri kandırılarak, örgüte kazandırılacaktır. Önümüz yaz ayı düğünlerdeki müzisyenler kontrol altına alınmalıdır. Topluluğu örgüt orjinli müziklerle coşturup, örgüte eleman kazandırmada önemli bir yerleri var.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.