Gölbaşı :
z     z
08 Nisan 2016, 19:57
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşılılar şehit cenazesinde buluştu...

“Yurtbey ve Örencik'te de üzüntü vardı...”

Gölbaşılılar şehit cenazesinde buluştu...

 

     Mardin’in Nusaybin ilçesinde PKK’lıları etkisiz hale getirmek için düzenlenen operasyonlar sırasında  meydana gelen patlamada şehit olan polis  Salih Taç Kocatepe Cami’sinde kılınan cenaze namazından sonra Gölbaşı Mezarlığı Şehitliğinde toprağa verildi.

 

    Gölbaşılıların yoğun katılımıyla sonsuzluğa uğurlanan Bomba Uzmanı olan Şehit  Salih Taç’ın cenazesinde PKK terör örgütüne lanetler okundu.

 

     ŞEHİT ANNESİ TEKERLEKLİ SANDALYEYLE KATILDI


Şehit polis Salih Taç’ın tekerlikli sandalye ile tören alanına getirilen annesi Lütfiye Taç ise, "Benim canım gitseydi de sen yaşasaydın oğlum" diyerek ağladı. Malatya’nın Battalgazi İlçesi nüfusuna kayıtlı şehit polis Taç’ın 12 yaşındaki kızı Yaren cenaze namazı boyunca annesi Bengü Taç’ın elini bir an olsun bırakmadı. 6 kardeşten 5’incisi olan Taç’ın, babasının 18 yıl önce vefat ettiği belirtildi. Şehitlerin yakınları törende baygınlık geçirdi.


 
    15 gün önce geçici görevle Nusaybin'e giden  şehit polis memurunun evinin bulunduğu apartmana dev Türk bayrağı asıldı. Sokaklar Türk bayraklarıyla süslendi.

 

     Gölbaşı Belediyesi, şehidin evinin önüne birer taziye çadırı kurdu. Belediye Başkanı Fatih Duruay, şehit yakınlarını ziyaret ederek başsağlığı diledi.
 

 

MUAMMER AKTAY TOPRAĞA VERİLDİ..

 

AK Parti Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi, Gölbaşı Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı   Mehmet Aktay’ın ağabeyi Muhammer  Aktay  Yurtbeyi’nde toprağa verildi.

 

İş yerinde geçirdiği kalp krizi sonucu 55 yaşında  hayatını kaybeden  Muammer Aktay’ın cenazesine ilçenin siyasi, STK temsilcileri, Belediye Müdürleri, Meclis Üyeleri, Eski Belediye Başkanları ile birlikte sevenleri katıldı.

   

    LÜTFİ TEKMANLI TOPRAĞA VERİLDİ…

 

        Örencik’li Lütfi Tekmanlı’da Örencik Mahallesi’nde toprağa verildi.

 Cuma namazından sonra toprağa verilen Lütfi Tekmanlı’nın cenazesine akrabaları, tanıdıklarıyla birlikte  yoğun bir kalabalık katıldı.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.