Gölbaşı :
z     z
02 Nisan 2016, 21:39
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

AK Partililer Gölbaşı'na çıkarma yaptı...

AK Partililer Gölbaşı'na çıkarma yaptı...

 

AK Partili yöneticiler Gölbaşı’na çıkarma yaptı.

 

        Gölbaşı Belediyesi Mehmet Akif Kültür Merkezi’nde yapılan Mart Ayı İl Danışma Meclis Toplantısı’na  Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya da,  TBMM Eski Başkanı ve Milletvekili  Cemil Çiçek ve Murat Alparslan ile birlikte diğer Ankara milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek,  Ankara İlçelerinin AK Partili Belediye Başkanları ile Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ankara İl Başkanı M.Nedim Yamalı,   Diğer ilçelerin ilçe başkanlarıyla birlikte  Gölbaşı  İlçe Başkanı Osman Karaaslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri  ile partililer katıldı.

                                                                                                  

   Açılış konuşmasını AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan yaparak, ilçenin sorunlarını da gündeme getirerek, çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

  Belediye Başkanı Fatih Duruay yaptığı konuşma ile ilçede yaptığı hizmetleri ve yapacakları hizmetlerle sorunları aktararak bilgilendirdi.

 

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, 'Bunlar (Paralel Yapı) 17 Aralık'ta, bu bir darbe girişimidir, başarılı olsalardı, Türkiye'yi esir alacaklardı. Daha önce de Türkiye'de darbeler oldu, her türlüsü. Amaç bir partiyi alaşağı etmekti, 28 Şubat'ta Refah Partisi'ni hükümetten indirdiler, düşürdüler. Her darbenin farklı amacı oldu. Ama bu kadar kapsamlısı, tehlikelisi olmadı.' dedi.

 

Akdoğan, Gölbaşı Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde düzenlenen AK Parti Daraltılmış İl Danışma Meclisi toplantısına katıldı. Akdoğan, AK Parti'nin çok şey başardığını, yollar, köprüler, barajlar yaptığını ama en önemlisi, ülkenin mukadderatını etkileyecek, büyük siyasi reformlar, projeler gerçekleştirmek olduğunu söyledi.

 

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya da yaptığı konuşmada, Türkiye'nin temel sorunlarına dikkati çekerek, yeni anayasa konusunda gelinen noktayı anlattı. Anayasanın, sadece bir medeniyet göstergesi değil, bir milletin demokrasi ruhunun ve seviyesinin göstergesi olduğunu söyleyen İyimaya, 'Türkiye demokratik anlamda henüz anayasasına kavuşamamıştır. Demokratik anayasanın olmazsa olmaz en önemli şartı, mimarının millet olmasıdır.' diye konuştu

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.