Gölbaşı :
z     z
31 Mart 2016, 23:14
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Şehitlerimizin ocaklarında yas var...

“İnsanlık suçu işleyen terör örgütlerine ve destekçilerine lanet olsun...”

Şehitlerimizin ocaklarında yas var...

 

  Gölbaşı'nda  ikamet eden,  Ankara’da görev yaparken Diyarbakır’a geçici görevle giden Serkan Talan  şehit oldu. Baba ocağı olan Hatay’daki evinde de yas var. Bu şehitlerimizin yanısıra, Nusaybin'de 2 şehit 11 yaralı, Yüksekova'da 1 şehit var.

 

   Diyarbakır'ın merkez Bağlar ilçesinde polis servis aracının geçişi sırasında PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit olan 7  polis memurundan birisi de ilçemizde ikamet eden Hatay’lı polis  Serkan Talan'ın  Gölbaşı’ndaki  evi ile   Hatay'da yaşayan annesinin evinde  yas var.

 

Emniyet yetkilileri, Atatürk Caddesi'nde oturan şehidin annesi Halide Talan'a haberi, sağlık görevlileri eşliğinde verdi. Şehitin evine Türk bayrağı asıldı, sokağa taziye çadırı kuruldu.

 

Ankara'da görevli olan ve geçici görevle olarak Diyarbakır'a giden polis Talan'ın evli ve bir çocuk babası olduğu öğrenildi.

 

Şehidin babasının uzun zaman önce vefat ettiği belirtildi.

 

   Belediye Başkanı Fatih Duruay'da Diyarbakır'da bomba patlamasıyla şehit ve yaralanan polislerimiz için, "~Diyarbakır'da ki hain terör saldırısını lanetliyor, şehit olan kahraman polislerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifa diliyorum"dedi.

 

 Gölbaşı AK Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan,  Şehit Polis  Serkan Talan'ın Gölbaşı'nda ikamet ettiğini belirterek, " Diyarbakır'da hainlerin tuzağı sonucu şehit olan tüm kahramanlarımıza  Allah'tan rahmet diliyor, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum." dedi.

 

    Gölbaşı Seğmenler Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Kadir İzdaş, "~Diyarbakır'da büyük patlamada şehit düşen 7 polisimizi
Rahmetle anıyoruz.. Allah`ım PKK Denen it sürüsünün Bu Mubarek Günün Yüzü Hürmetine Soyunu,Sopunu Helak eyle..." diyerek sosyal medya hesaplarında mesajlar verdiler.

Rıza ÇELEBİ ~ 01 Nisan 2016, 10:59

Bir gözüken birde gözükmeyen hain iblisler var. Gözüken hainler bertaraf edilir.Türk-İslam kimliği ile kendilerini Milletimize kabul ettiren, aslı gayrı müslim olan vazifeli iblislerden kurtulmadığımız müddetçe Vatan evlatları bir bir Şehit ve Gazi olacaktır. Allah Milletimizin Yar ve Yardımcısı olsun. Milletimizin Başı Sağolsun. Şehitlerimize Rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.