Gölbaşı :
z     z
21 Mart 2016, 22:06
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

BU TAKIM UMUT VERİYOR...

BU TAKIM UMUT VERİYOR...

 

Gölbaşı Belediyespor Alt yapı futbol takımlarında heyacan ve başarılar devam ediyor.

 

Gölbaşı Belediyespor alt yapı futbol takımlarından U-19 takımı Play-Off maçlarında Gölbaşı Belediye spor Altıdağ Belediye spor 2-1 yendi.Goller 46- Altındağ Belediye spor,48-(Gökhan Mustafa Güler),Gölbaşı Belediyespor 58(İbrahim Yaşlıoğlu) Gölbaşı Belediyespor.

 

Kendi sahasında konuk ettiği Altıdağ Belediye spor  engelini iki golle geçti ve play off elemelerinde öenmli bir açı kazanıdı.2-1 Gölbaşı Belediyesporun galibiyeti ile sonuçlandı.Çarşamba günü Etimesgut Belediyespor ile 19 mayıs 1 nolu sahada Saat 14:30’da Final maçı oynanacak. Maç beraberlik ile sonuçlanırsa maçın sonucunu penaltılar belirleyecek. Galip gelen takım Ankara’yı temsilen Türkiye şampiyonasına gidecek.

 

Ayrıca U14 takımı  Salı günü saat 14:30 ‘da 19 mayıs 1 nolu sahada Hacettepe spor ile Türkiye şampiyonasına gitmek için final maçı oynayacak.Maç berabere sonuçlanırsa penaltı atışlarına gidilecektir.

 

U15 Takımı Ankara şampiyonu oldu ve  Ankarayı temsilen Türkiye şampiyonası için Bolu’ya gidilecek.6 takımın katılacagı 2 grup üzerinde oynanacak maçlarda grubunda 1. Olan takımlar final maçını yapıp Türkiye şampiyonasında 2. Etap maçlarına devam edecek.

 

U15 – GRUP TAKIMLARI (Düzce belediyespor, Bilecikspor, Karabükspor, zonguldakspor, Esenboğaspor, Gölbaşı Belediye Spor)

 

Not: Çarşamba günü saat 16:00’da kura çekimi yapılacaktır.

 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.