Gölbaşı :
z     z
14 Mart 2016, 21:57
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

GÖLBAŞI DERNEKLERİ TERÖRÜ KINADI

GÖLBAŞI DERNEKLERİ TERÖRÜ KINADI

 

Gölbaşı Seğmen-Der yönetiminde bir araya gelen bazı yerel dernek temsilcileri dün meydana gelen terör olayını kınayarak,  lanetlediler.

 

   GÖLBAŞI  SEĞMEN-DER,  GÖLEN-DER, SU-DER, MÜZİSYEN-DER, SELAMETLİ-DER, BAHÇE-DER yöneticileri bir araya gelerek terör olaylarını lanetledi.

 

   Gölbaşı Seğmenler Mahallesi  Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Kadir İzdaş ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelen Bahçe-Der, (Bahçelievler Mahallesi Derneği Yardımlaşma Başkanı Dayanışma ve Çevre Derneği Mustafa Yazı,   Gölen-Der ( Gölbaşı Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği) temsilcisi, su-der (Subaşı Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği) Başkanı Halil Tıraş,  Selametli Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Engin Temizsoy,  Müzisyen-Der (Gölbaşı Yerel Sanatçılar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği) Başkanı Harun Göktuğ katıldı.

 

  Dernek temsilcileri, milletimizin birlik ve dirliğine yönelik yapılan bu hain saldırıların insanlık suçu olduğunu belirterek,  “Dün Kızılay’da meydana gelen terör olaylarında hayatını kaybeden insanlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabır ,  Yaralılara  acil şifalar dileriz.” Dedi.  Dernek Temsilcileri,   bu acının Gölbaşı’nda da bazı ocaklara düştüğünü belirterek, “Bu hain saldırıda ilçemizden de şehitlerimiz vardır. Bir öğrencimiz ile Selametli Mahallesi’nde yaşayan bir hemşehrimiz hayatını kaybetmiş, 4 hemşehrimizde yaralanmıştır.  Üzüntümüz büyüktür.  Hainlerin yaptığı bu terör olayları  karşısında birlik ve dirliğimizi daha da kuvvetlendirerek duracağız. “dediler.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.