Gölbaşı :
z     z
03 Mart 2016, 12:59
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Osman Karaaslan şimdi de kolej açıyor!

Osman Karaaslan şimdi de kolej açıyor!

 

Gölbaşı AK Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan eğitim alanında hizmet ağını genişletiyor. 4 özel liseden sonra şimdi de kolej açıyor.

 

  İlk olarak  Gölbaşı Karşıyaka Mahallesi’nde  Darüşşifa Sağlık Meslek Lisesi ve G.O.P. Mahallesi’nde  Darüşşifa Havacılık Lisesi ve diğer liseler   şimdi de TOKİ yolu üzerinde  Darüşşifa Koleji’ni kurarak,  yakında açılışını yapacak.

 

     Gölbaşı AK Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan eğitim alanında hizmetleriyle girişimciliğini öne çıkarıyor.    Gölbaşı  Eymir Mahallesi Beyşehir Gölü Cad. (TOKİ YOLU) üzerinde kendisine ait  okul binasının tamamlanmasıyla  Darüşşifa Koleji’nin yakında açılacağını duyurdu.

 

    Osman Karaaslan,   Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak ,  Sağlık alanında  Darüşşifa Gölbaşı, Darüşşifa Sincan, Darüşşifa Polatlı, Darüşşifa Mogan  olarak hizmet veriyor.

 

   Okullarda bu yıl yine,  Hemşire Yardımcılığı ve Sağlık Bakım Teknisyenliği ve Havacılık alanında  eğitim öğretim verilecek.

 

       Yönetim Kurulu Başkanlığını Osman Karaaslan’ın yaptığı Darüşşifa Okulları’nı  Gölbaşı Ziyareti’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan  ziyaret etmişti.

 

 Ayrıca,    Sivil Toplum Kuruluşlarını bünyesinde barındıran Büyük Anadolu Birliği Konfederasyonu'nun (Babkon) 11. Geleneksel Altın 40 ödülleri İçkale Otel'de düzenlenen törende  40 kişi arasında  Osman Karaaslan'da Eğitimde Yılın Yatarımcısı olarak  ödül almıştı.

 

    Bu yıl inşaatı tamamlanacak olan,  birara ruhsat sorunu yaşayan  mülkiyeti kendisine ait olan binanın Darüşşifa Koleji olarak açılacağını belirten Başkan  Osman Karaaslan oluşturduğu internet  sitesiyle de duyurulara şimdiden başladı.

 

  Kolej bünyesinde,  Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu ve Fen Lisesi, Dijital – Tekno ve Akıllı Okul, Model Eğitim, Sağlık ve Güvenlik Hizmetleri, Yabancı Dil, Spor... gibi eğitim öğretimin yanı sıra sosyal etkinliklerde yer alacak.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

BURADA OKUYAMADIĞINIZ HABERLER İÇİN www.golbasininsesi.com     tıklayın

GÖLBAŞI'NDA KİM NE KONUŞTU: www.ankaragolbasitv.web.tv        tıklayın

 


 OKUYUCULARIMIZA;  Gölbaşı Gazetesi ve Gölbaşı’nın Sesi Gazetesi haberleri ve  yorumlarının daha fazla kişiye ulaşması için,  kamu yararına faydalı görüyorsanız  sosyal medya hesabınızda  paylaşılabilirsiniz

 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.