Gölbaşı :
z     z
29 Ocak 2016, 12:36
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

kameramanlar basketbolda sınav veriyor

 kameramanlar basketbolda sınav veriyor

 

 Gölbaşı Belediyesi ile Türkiye Haber Kameramanları Derneğinin ortaklaşa düzenlediği Gölbaşı Belediyesi Medya Çalışanları Basketbol Turnuvası başladı. 16 medya kuruluşunun katıldığı turnuvada ilk tur maçlar yapıldı.

 

Gölbaşı Belediyesi Cumhuriyet Kapalı spor salonunda oynanan maçlarda galip gelen takımlar bir üst tura yükseldi. Turnuvada 16 takım parke zeminde galip gelebilmek için kıyasıya mücadele etti.

 

Günün 24 saati alanlarda haber peşinde koşan gazeteciler, sahada kıyasıya mücadele ettiği rakipleri ile dostluğu da bir kenara bırakmadı. Habercilerin maçları karşılıklı centilmenlik ve aralarında yapılan şakalar ile daha da renkli hale geldi.

 

Turnuvanın açılışına konuk olan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay basket topunu alarak turnuvanın ilk basketini attı. Duruay habercilerin uzattığı mirkofonlara da turnuvanın amacını değerlendirdi. Belediye başkanı Duruay, “hep haber peşinde koşmasın arkadaşlarımız, sahalarda biraz top peşinden koşup, haberin stresini atsınlar istedik.Her zaman haber sahalarında bir birleri ile mücade ederken gördüğümüz basın mensubu arkadaşlarımız bugün burada spor için mücadele edecekler.Basın mensubu arkadaşlara başarılar diliyorum” dedi. Bu tür organizasyonlara her zaman ev sahipliği yapmaya hazır olduğunu ve bu tür etkinliklerin geleneksel hale gelmesi gerektiğini belirten Duruay habercilerle de turnuvanın anısına fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

 

16 takım ile başlayan turnuvada ilk tur maçları sonucunda 8 takım ikinci tura yükseldi. Maçlarda Türkiye Basketbol Federasyonundan usta hakemler düdük çaldı. Turnuva maçlarına bügün de devam edilecek. Turnuvanın bugünkü programı ve maç saatleride şöyle:

 

Turnuva’nın ilk gün müsabaka sonuçları

 

SHOW TV  7  -  5  KANAL A

 

KANAL 24   3  -  13   HABER TÜRK

 

NTV  15 -   5  TRT

 

MİLLİYET GAZETESİ 10 -  8      BAŞKENT TV

 

BLOOMBERG (ELENDİ)  -  ATV (HÜKMEN GALİP , TUR ATLADI)

 

STAR TV  (ELENDİ ) ,  ( A HABER HÜKMEN GALİP TUR ATLADI )

 

TV NET ( ELENDİ ) , SABAH GAZETESİ ( HÜKMEN GALİP TUR ATLADI )

 

 

29.01.2016 II. TUR MAÇ PROGRAMI:

 

1.   CNN TÜRK – SHOW TV 20:00

2.   ATV - HABERTÜRK TELEVİZYONU 20:00

3.   A HABER - MİLLİYET GAZETESİ 20:30

4.   NTV - SABAH GAZETESİ 20:30

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.