Gölbaşı :
z     z
09 Ocak 2016, 00:02
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı'nı dünya tanıyacak...

Gölbaşı'nı dünya tanıyacak...

 

Gölbaşı Belediyesi 360 derece sanal tur projesi ile ilçenin birçok  farklı noktadan çekilen panoramik görüntülerini hizmete sundu.    

         

Gölbaşı Belediyesinin hazırlamış olduğu 360 derece sanal tur ile belediyenin hizmete açık olan kültür merkezleri, spor tesisleri, sosyal yardım tesisleri, parklar, gezi teknesi gibi alanlar  bilgisayar, tablet ya da telefonlardan izlenebiliyor ve gerçekten ordaymış hissini yaşatıyor. Ayrıca izleyenler belediyenin hizmet birimleri dışında Gölbaşının tarihi camileri, çeşmeler, höyükler, konaklar, mağaralar ve birçok tarihi ve turistik mekanını da ekran başından gezerek bilgi sahibi olabilecek. 

 

Proje ile kullanıcılar dünyanın her yerinden internet aracılığı ile Gölbaşı ilçesinin sahip olduğu tarihi, doğal ve kültürel değerlere hızlı, güncel ve güvenilir bir şekilde ulaşabileceğini ifade eden Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih  Duruay, şöyle konuştu: "360 derece sanal tur uygulaması ile herkes, Gölbaşı Belediyesi kurumsal web sitesi üzerinden, Gölbaşı ilçesindeki hizmete açık tesislerimizi ve Gölbaşı’mızın tarihi ve turistik güzelliklerini ekran başında gezebilecekler.” dedi

 

Hazırlanan sanal turun her sahnesinde Türkçe, İngilizce seslendirme yapılırken aynı zamanda işaret diliyle gezilen yerler hakkında bilgi alınabiliyor. Gölbaşı Belediyesi Sanal Tur hizmeti  www.ankaragolbasi.bel.tr/golbasi360/     internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

Rıza ÇELEBİ ~ 11 Ocak 2016, 14:14

Rahmetli Kadir Amcanın baba mesleğini yıllarca emek vererek yaşatan kıymetli hayırlı kalbi selim evlatlarına sevgi ve saygılarımı sunuyorum. İlçemizin Belediye Başkanı Fatih DURUAY kardeşime bu kültürel çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor. Başarılar diliyorum.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.