Gölbaşı :
z     z
08 Aralık 2015, 22:37
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Sanayi Sitesi esnaflarına ziyaret...

Sanayi Sitesi esnaflarına ziyaret...

 

KAYMAKAM ŞAHİN ASLAN VE BELEDİYE BAŞKANI FATİH DURUAY  GÖLBAŞI SANAYİ ESNAFINI ZİYARETİNDE DERT DİNLEDİ...

 

 

Kaymakam Şahin Aslan, beraberinde Belediye Başkanı  Fatih Duruay, Kaymakam Adayı Can Atak, İlçe Jandarma Komutanı  Kd.J.Yzb. Uğur Avcı, İlçe Emniyet Müdürü Levent Alıcı,  İlçe Vergi Dairesi Müdürü Abdülaziz Yılmaz, Sosyal Güvenlik Merkezi Müdür Yardımcısı Erhan Baş, İş ve Meslek Danışmanları, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İsa Albut, Ziraat Odası Başkanı Sadullah Karaaslan ve Belediye Meclis Üyesi Mehmet Aktay  ile birlikte Gölbaşı sanayi sorunu esnafını ziyaret ederek, esnafların sorunlarını dinledi.

 

                Gölbaşı Sanayisinde çalışan esnaflar tarafından, şu andaki mevcut sanayinin fiziki yetersizliği, araç park sorunu, trafik akışı ve çevre kirliliği ile sanayinin yanında bulunan köpek barınağından kaynaklanan sorunlar dile getirildi. Sanayi esnafının yanında çalışacak işçiler ile ilgili İŞ-KUR adına İş ve Meslek Danışmanları;  vergi mevzuatı ile ilgili Vergi Dairesi Müdürü tarafından esnaflara zaman zaman bilgilendirme yapıldı.

 

Kaymakam Şahin Aslan sanayi sitesinin, taşınma süresine kadar mevcut alanında bir düzen planlamasının yapılması gerektiğini belirterek, sanayi sitesinin taşınılması düşünülen yeni yer ile ilgili bölge esnafına bilgi verdi.

 

“GÖLBAŞI İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

 

Esnafa bol kazanç  dileklerinde de bulunan Fatih Duruay, “Tüm hemşehrilerimiz gibi esnafımız da desteklerini bizden hiç esirgemedi. Onların desteğiyle Gölbaşımız için çalışacağız. İnşallah bundan sonraki süreçte de birliğimiz bozulmadan çok güzel işler yapacağız” dedi

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.